Svētdiena, 11. Aprīlis, 2021. Hermanis, Vilmārs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Pagalmu un putras svētkos Bauskas novada pašvaldība aicina uz satikšanos Dambja ielā


Pagalmu un putras svētkos Bauskas novada pašvaldība aicina uz satikšanos Dambja ielā2019.09.02 Komentāri (0) Pagalmu un putras svētkos Bauskas novada pašvaldība aicina uz satikšanos Dambja ielā

2019.gada 7.septembrī no plkst. 11:00 - 16:00 Bauskas vecpilsētā norisināsies jau IX Pagalmu svētki un VII Putras godēšana. Bauskas novada pašvaldība aicina visus svētku apmeklētājus uz satikšanos labiekārtotajā atpūtas laukumā Dambja ielā 2, Bauskā, lai kopīgi svinētu svētkus un iepazīstinātu ar informāciju par pašvaldības aktuālākajiem projektiem.

 

 

 

 

 

“Accelerate SUNShINE” (ID 754080) projekta partnera – Bauskas novada pašvaldība – informatīvā telts “Dod mājai otru dzīvi”, kurā interesentiem būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par visaptverošu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu un tās ieguvumiem ēku iedzīvotājiem.

 

 

Energopārvaldnieks Raitis Ignatjevs, kopā ar Bauskas namu apsaimniekotāju SIA Vides serviss informēs interesentus par daudzdzīvokļu ēku visaptverošas atjaunošanas iespējām, kā arī finansiālo atbalstu, ko sniedz Bauskas novada pašvaldība Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta “Accelerate SUNShINE” ietvaros.

 

 

 

Projekta “Pasākumi Bauskas novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros notiks sarunas par bērnu imunitāti. Pasākuma laikā būs iespēja pārbaudīt savu veselību - asinsspiedienu, ķermeņa masas indeksu (ĶMI) un glikozes līmeni asinīs.

 

Projekta “Zaļās infrastruktūras pilnveidošana zemieņu upju ainavā (ENGRAVE)” ietvaros pasākuma laikā tiks prezentēta projekta ideja un mērķi, kā arī projekta īstenojamās aktivitātes Bauskas novadā. Pasākuma apmeklētājiem tiks dota iespēja iepazīties ar multifunkcionālās iekārtas – amfībijas modeli TRUXOR 5045, regulārai upju pļaušanai Bauskas novada pašvaldībā. 

 

 

 

 

 

Novēlam, lai visiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem izdevušies svētki un uz tikšanos mūsu informatīvajā teltī - “Bauskas novads - veselai videi un sabiedrībai!”


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas