Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Ozolaines bibliotēka pārcelta uz jaunām telpām


Ozolaines bibliotēka pārcelta uz jaunām telpām2017.12.13 Komentāri (0) Ozolaines bibliotēka pārcelta uz jaunām telpām

12.decembrī Vecsaules pamatskolas telpās, kas atrodas Ozolainē, atklāta Ozolaines bibliotēka. Tā būs viena no septiņām uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēkām Bauskas novada pagastos.

Pašlaik tā ieguvusi jaunas telpas, bet pavasarī tiks iepirkts jauns aprīkojums.

Ir izstrādāta jauna mācību programma skolēniem, kas veicinās uzņēmējdarbībai nepieciešamo prasmju attīstību. Programmā iesaistīs skolēnus no Bauskas sākumskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas un Īslīces vidusskolas. Speciālas apmācības tiks organizētas pedagogiem un bibliotekāriem, nodarbības norisināsies jaunajā Ozolaines bibliotēkā, kā arī citās biznesa atbalsta bibliotēkās.

Būvniecības darbus par 31 934 eiro nodrošināja SIA “Latbūvnieks”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “Būvētika”.

Nākamnedēļ, 20.decembrī, plāno atvērt jauno Jaunsaules bibliotēku, savukārt Gailīšu bibliotēka ir savu pārvērtību sākumpunktā.

Bibliotēkas infrastruktūras tiek uzlabotas Interreg V-A Latvijas Lietuvas Pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta “Biznesa bibliotēku potenciāla attīstība uzņēmējdarbības veicināšanai pašvaldībās” (BUSINESS BAG), Nr.LLI-155 ietvaros.

Projekta mērķis ir uzlabot infrastruktūru un celt to darbinieku kapacitāti ar mērķi nodrošināt inovatīvu uzņēmējdarbības atbalsta centra vidi, kā arī nodrošināt bibliotēkās kvalitatīvus biznesa atbalstošus pakalpojumus, attīstīt uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku tīkla potenciālu un iespējas. 

Projekta vadošais partneris: Projekta vadošais partneris ir Pasvales rajona pašvaldība, projekta partneris Bauskas novada pašvaldība.

Projekta kopējās izmaksas ir 375 920,31 EUR, kur Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 319 532,26 EUR, valsts līdzfinansējums - 18 796,02 EUR un Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējums 37 592,03 EUR.

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas