Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Otrais posms


Otrais posms - iepazīsti Bauskas vecpilsētu 22021.05.12 Komentāri (0) Otrais posms - iepazīsti Bauskas vecpilsētu 2

Pateicoties lielajai atsaucībai Bauskas Centrālās bibliotēkas aktivitātē un pievēršot jūsu uzmanību interesantām Bauskas vecpilsētas detaļām, kuras ikdienas steigā, iespējams, palikušas nepamanītas, aicinām piedalīties aktivitātes otrajā posmā '„Viens vai kopā, ar kājām vai velo - esi patriots, iepazīsti Bauskas vecpilsētu 2!''

Līdz 30. maijam atpazīsti fotogrāfijās attēlotos objektu fragmentus, sameklē to atrašanās vietu, nofotogrāfē objektus pilnā apmērā un sūti fotogrāfijas uz Watsapp numuru 26805164.

Uzdevumu lapā iekļauti 25 dažādi objektu fragmenti – ēku daļas, izkārtnes, sienu zīmējumi vai citas interesantas detaļas, kas atrodas Bauskas vecpilsētā, robežās no Kalna ielas līdz Salātu ielai.

 

 • Uzdevums - jāatpazīst fotogrāfijā attēlotā objekta fragments, jāatrod tā atrašanās vieta, jānofotografē objekts pilnā apmērā un fotogrāfijas jānosūta uz Whatsapp 26805164.
 • Īpašais uzdevums «Atraktīvākais foto» – izvēlies kādu no 25 objektiem, pie kura nofotografēties atraktīvā veidā. Uzdevums tiks vērtēts atsevišķi, neņemot vērā pārējo iesūtīto fotogrāfiju skaitu.
 • Fotogrāfijas var iesūtīt vienā piegājienā vai visa termiņa laikā līdz 30. maijam ieskaitot. Ja fotogrāfijas iesūta atsevišķi, tad obligāti jāizmanto viens telefona numurs.
 • Jāņem vērā, ka viens dalībnieks piedalās ar vienu telefona numuru.
 • Aktivitātē var piedalīties ikviens Bauskas iedzīvotājs vai pilsētas viesis, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

Konkursa mērķis:
Iepazīstināt Bauskas iedzīvotājus un viesus ar Bauskas vecpilsētu, pievēršot uzmanību interesantām detaļām, kas ikdienas steigā iespējams palikušas nepamanītas.

 

Uzdevuma lapa pieejama: ŠEIT

 

Aktivitātes uzvarētāji tiks noteikti, izmantojot RANDOM elektronisko izlozes palīdzību.

 

Uzvarētāju paziņošana un apbalvošana:

 • Izlozē piedalīsies tie dalībnieki, kuri būs iesūtījuši visu 25 objektu fotogrāfijas.
 • Rezultāti tiks paziņoti 2021. gada 31. maijā Bibliotēkas tīmekļa vietnē (www.bauskasbiblioteka.lv) un sociālā tīkla Facebook lapā (https://www.facebook.com/bauskasbiblioteka/).
 • 3 (trīs) laimīgie telefona numura īpašnieki tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.
 • Īpašā uzdevuma uzvarētājs saņems specbalvu no Bauskas Centrālās bibliotēkas. Uzvarētāju noteiks Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieki.

 

Aktivitātes "Esi patriots - iepazīsti Bausku 2!" NOLIKUMS un karte pieejami: ŠEIT.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz e-pastu: alise.broka@bauskasbiblioteka.lv.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


  Citas ziņas