Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Orientēšanās „Piedzīvojums Bauskā"


Orientēšanās „Piedzīvojums Bauskā2015.05.08 Komentāri (0) Orientēšanās „Piedzīvojums Bauskā"

Bauskas Bērnu un jauniešu centra jaunieši 8. maija vakarā aicina jauniešu komandas piedalīties izaicinājumiem pārpilnās orientēšanās sacensībās Bauskas pilsētā. Komandām būs jāpārvar 10 izaicinoši šķēršļi pierādot savas zināšanas, prasmes, spēku un veiklību.

Pieteikšanās sacensībām norisinās līdz 7. maijam 17:00 aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu – http://ejuz.lv/piedzivojumsbauska.

„Piedzīvojums Bauskā!” ir piedzīvojuma sacensības ar tūrisma un orientēšanās sporta elementiem, kuru pamatā ir kāda jauniešiem aktuāla tēma. Šo sacensību tēma ir līdzdalība un sadarbība – spējas kopā pārvarēt dažādu grūtību šķēršļus un paveikt uzdotos uzdevumus.

„Piedzīvojums Bauskā!” mērķis ir veicināt jauniešu prasmju un iemaņu attīstību dažādās dzīves jomās, izmantojot neformālās izglītības metodes un radošus uzdevumus.

Sacensībās piedalās komandas 4 cilvēku sastāvā. Komandā pārstāvēti abu dzimumu pārstāvji. Vismaz pusei komandas dalībnieku ir jābūt vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Sīkāka informācija un sacensību nolikums meklējams Bauskas Bērnu un jauniešu centra mājas lapā www.bauskasbjc.lv kā arī sociālajos tīklos www.draugiem.lv.bauskasbjc un www.facebook.com/bauskasbjc .

Jauniešu forums tiek rīkots Bauskas novada pašvaldības projekta „Kā sauc, tā atsaucas!” ietvaros, kas tiek finansēts Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atklātā projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīvesveidu”.

Renārs Manuilovs
Bauskas Bērnu un jauniešu centrs
Jaunatnes lietu speciālists
Kalna iela 14, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
Mob.: +371 28663569
E-pasts: renars.manuilovs@bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas