Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Olimpisko spēļu atskaņās ar Brazīlijas ritmiem atklās celiņu uz Rītausmām


Olimpisko spēļu atskaņās ar Brazīlijas ritmiem atklās celiņu uz Rītausmām2016.08.30 Komentāri (3) Olimpisko spēļu atskaņās ar Brazīlijas ritmiem atklās celiņu uz Rītausmām

Bauskas novadā par tradīciju jau kļuvuši rekonstruēto ielu atvēršanas svētki. Augustā ar folkloras kopas “Dreņģeri” uzstāšanos atklāja Dreņģerkalna un Torņa ielu Codes pagastā, savukārt Īslīces pagastā gājēju celiņa un veloceliņa atklāšanā paredzēti neierastāki ritmi. Atrodoties vēl Olimpisko spēļu iespaidā, kas šogad notiek Brazīlijā, gandrīz trīs kilometru garo ceļu plānots pieskandināt ar sambas ritmiem un sportiskām izdarībām.

Gājēju celiņa un veloceliņa izbūve uz Īslīces pagasta Rītausmām sākta pērn septembrī. Tagad, dodoties uz pasākumiem Īslīces kultūras namā vai mājām Rītausmu ciemā, gājēji un velobraucēji var pārvietoties pa 2,25 - 2,50 metrus platu celiņu. Ietves segumu veido asfalts, bet paplašinātajās zonās starp brauktuvi, veloceliņu un autobusa platformu ir izbūvēts laukakmens bruģis.

Būvdarbus veica SIA "Ceļu būvniecības sabiedrību “Igate”” par 601 930, 56 eiro ar pievienotās vērtības nodokli. Projektā kā apakšuzņēmēji iesaistījās vietējie būvnieki SIA “VIONA” un SIA “Kvēle”. Autoruzraudzību nodrošināja SIA “BM-projekts”, savukārt būvuzraudzību – SIA “BaltLine Globe”.

Par novada teritorijas uzlabojumiem vēlamies priecāties kopā ar iedzīvotājiem un darbos atbildīgajiem, tādēļ

aicinām uz 

gājēju celiņa un veloceliņa no Bauskas uz Īslīces pagasta Rītausmām atvēršanas svētkiem.

30.augustā plkst.19 gaidīsim laukumā pie pieturas “Bauskas piens”, lai svinīgi pārgrieztu atklāšanas lentu un dotos pastaigā un braucienā pa jaunizveidoto celiņu uz Īslīces kultūras namu.

Sanākušos uzrunās domes vadība, tiks sumināti būvuņēmēji un iesaistītās personas. Kopā ar perkusatīvo grupu "Samba de Riga" varēs izjust Brazīlijas ritmus, iejusties olimpiešu ādā palīdzēs amatierteātris “Dadži”. Pa ceļam un noslēgumā pie Īslīces kultūras nama paredzēti priekšnesumi, kāds gardums un citi pārsteigumi.

Sportisko garu sevī varēs atklāt ikviens, kurš būs gatavs jauno celiņu izmēģināt pastaigā vai braucienā ar riteņiem, skrituļslidām, skrejriteņiem, bērnu ratiņiem un citādi. Bauskas novada pašvaldība pasākuma dalībniekus aicina savus braucamrīkus svinīgi noformēt.  

Svinēsim svētkus kopā!

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri

  • 2016-08-30 20:13 Baiba Želve Atbildēt
    Arī es neizprotu uzbērtos akmentiņus starp ceļu un taciņu. Mašīnas šajā posmā brauc kā nenormālas, akmentiņi tiek uzsisti uz taciņas, nemaz nerunājot par to, ka trāpa arī uz taciņas esošajiem cilvēkiem (pati esmu to izjutusi).
  • 2016-08-30 19:49 Sabīne Geiba Atbildēt
    Sveiki,piekrītu Elīnai. Arī lielāki akmeņi ir uz šī celiņa,kas savukārt var likt ciest kādam velosipēdistam . Žēl,ka netika sataisīts arī galvenā ceļa posms,žēl mašīnu,kas lūzt no šī ceļa posma,tādēļ normālais braukšanas ātrums tur būtu vēlams 30km/h. Saulaines posms ir atjaunots,cerams,ka nākamvasar būs prieks doties uz mājām par jaunu ceļu!!!
  • 2016-08-24 22:36 Elina Jakubone Atbildēt
    Vēlama būtu regulāra šī veloceliņa tīrīšana, ar skrituļslidām nav iespējams braukt! ( Akmeņu-smilšu) segums, kas ir starp asfaltu un veloceliņu, nepārtraukti "birst" virsū! Bet, var jau būt, ka skrituļslidām šis veloceliņš nav domāts!

Citas ziņas