Pirmdiena, 23. Maijs, 2022. Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Oficiāli tiek atklāta jaunā Bauskas sporta halle


Oficiāli tiek atklāta jaunā Bauskas sporta halle2021.09.06 Komentāri (0) Oficiāli tiek atklāta jaunā Bauskas sporta halle

Lai arī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) infrastruktūras objekts - administratīvā korpusa - sporta spēļu halle pērnā gada nogalē tika pieņemta ekspluatācijā un hallē kā sen notiek nodarbības un treniņi, tā svinīgi un oficiāli tika atklāta 2021.gada 3.septembrī.

Svinīgajā pasākumā pie jaunās sporta halles pulcējās daudzi desmiti cilvēki - Bauskas novada domes vadība, administrācijas speciālisti, iestāžu vadītāji un darbinieki, deputāti, sporta skolu, federāciju un ministriju pārstāvji, kā arī, protams, sporta skolas treneri, darbinieki un sportisti.

 

 

 

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis savā uzrunā klātesošajiem uzsvēra - galvenais ir rezultāts. Viņš sacīja: „Tā diena ir klāt. Halle ir uzcelta un tā pilnvērtīgi funkcionē. Iespējams, te būtu jāstāv vēl citiem teicējiem, kuri iesaistījušies halles būvniecībā vairāk nekā es, bet sanācis ir citādāk. Atceros, kad jaunās halles vietā bija vecs angārs. Šīs divas būves ir nesalīdzināmas. Galvenais ir rezultāts un tas ir brīnišķīgs. Man bija tā iespēja novērtēt iesaistītos speciālistus un redzēt, kurš darbu veicis atbildīgi, kurš mazāk atbildīgi, kurš strādājis vairāk, kurš mazāk. Tad nu izrietot no paveiktā, rezultāts ir sasniegts un tas ir pats galvenais. Ir lieliski, ka jaunajā sporta hallē jaunie sporta censoņi un treneri var strādāt modernās telpās. Lai sportisks gars ikvienam!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Audio formātā klātesošos uzrunāja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ministrs Artūrs Toms Plešs. „Bauskas novads ir lielisks novads, kur attīstīties. VARAM sporta nozare ir ļoti svarīga. Tā dod iespēju aktīvi darboties kā amatieriem, tā arī augsta līmeņa sportistiem. Bauska ir tikusi pie mūsdienīgas sporta halles, kas ir nozīmīgs ieguldījums sportistu izaugsmē nākotnē. Gaidām no baušķeniekiem nākamos Eiropas, Pasaules un Olimpiskos čempionus. Rezultāts sasniegts ar smagu darbu un paldies ikvienam iesaistītajam par darbu, īpaši Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktorei Birutai Grantiņai. Lai jaunā halle kalpo ilgi un veiksmi visiem,” tā A.Tomss Plešs.

 

Pēc VARAM ministra uzrunas, mastā tika pacelti Latvijas, Bauskas novada un BJSS karogi. Šis gods tika vairākiem Bauskas novada izcilniekiem sportā – vieglatlētiem un bobslejistiem Dāvis un Lauris Kaufmaņi, basketbolisti Aleks Simsons un Rihards Rācenājs, vieglatlēti Anna Gabriela Hofmane un Kristiāns Lauva.

 

Klātesošos uzrunāja arī katoļu priesteris Andrejs Mediņš. Viņš visiem sanākušajiem vēlēja ticību saviem spēkiem un idejām, jo tikai ar ticību, idejas kļūst par darbiem. „Visiem visu gribās, bet tikai retajiem pietiek drosme sākt darīt. Jaunā sporta halle ir drosmīga darba rezultāts, kuru iesāka Biruta Grantiņa. Viss tas, kas notika pa vidu, ir sīkums. Esam šeit un tagad. Halle ir uzcelta un tagad var sākt realizēties katra bērna sapņi, kā kļūt par izciliem sportistiem. Es iedrošinu visus tiekties pēc augstākajiem mērķiem kā ikdienā, tā arī sportā un citās dzīves jomās kopumā. Lai svētība šai vietai”, sacīja priesteris A. Mediņš.

 

Sportistu vārdā sanākušos uzrunāja vieglatlēts Kristiāns Lauva. Jaunietis pateicās visiem par ieguldīto darbu, uzsvēra ģimenes, smaga darba un lielisko treneru nozīmi katra censoņa dzīvē ceļā uz panākumiem. „Sports ne tikai trenē ķermeni, bet arī garu. Sports rūda raksturu un veido pašdisciplīnu, kura noder ikdienas gaitās, skolā un darbā. Esam lepni, ka varam būt BJSS audzēkņi”, tā K. Lauva. 

 

Savs sakāmais bija arī BJSS direktorei Birutai Grantiņai. Direktore uzsvēra, cik ļoti sen jau Bauskā bija nepieciešama jauna sporta halle. „Tas beidzot ir noticis – mums ir moderna un jauna sporta halle. Esam dzīvojuši un uzturējušies dažādās ēkās, bet tikai jaunajā hallē mēs jūtamies kā mājās. Esam ļoti priecīgi. Hallē valda skolas gars, skolas elpa un dinamika. Visi strādā plecu pie pleca - treneri un sportisti. Tas ir brīnišķīgi, ka varam būt visi kopā un attīstīties! Lai mums visiem izdodas!”, tā savā uzrunā B. Grantiņa.
Direktore īpaši uzteica savus darbiniekus un kolēģus par ieguldīto darbu. „Bez manas BJSS kolektīva komandas, mēs neko nesasniegtu. Esmu priecīga, ka man ir tik spēcīgi un atbalstoši darbinieki un kolēģi. Īpašu paldies vēlos teikt Solvitai Kudlānei, par nerimstošu atbalstu darbā. Mēs strādājam plecu pie pleca. Esam spēcīga un vienota komanda,” uzrunas beigās sacīja BJSS direktore.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oficiālā atklāšanas pasākuma noslēguma daļā, izteicās arī SIA „Selva Būve” valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš, Handbola federācijas pārstāvis Renārs Līcis, Bauskas novada Izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare ar vairākiem novada skolu vadītājiem, pedagogiem un direktoriem, kā arī citi klātesošie.

 

Pēc oficiālā pasākuma, visi klātesošie, sadaloties grupās, tika aicināti izstaigāt jaunās sporta halles telpas.

 

Jāpiemin, ka atklāšanās dienā notika arī vairākas sporta aktivitātes – vieglatlētikas sacensības U16 grupā, prāta spēļu turnīri un basketbola spēle starp „Bauskas BJSS” – „BS Rīga/Rīdzene” komandām U15 vecuma grupā.

 

Fotogalerija: ŠEIT

 

Teksts:
Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists
Foto:
Edgars Namiķis


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas