Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Novada domes sēdē ievēl Ētikas komisijas locekļus


Novada domes sēdē ievēl Ētikas komisijas locekļus2016.02.26 Komentāri (0) Novada domes sēdē ievēl Ētikas komisijas locekļus

Gada sākumā deputāti apstiprināja Ētikas kodeksu. Tā mērķis ir sekmēt likumīgu, godprātīgu un efektīvu Bauskas novada pašvaldības darbu novada iedzīvotāju interesēs, uzlabot darba kultūru un vairot novada iedzīvotāju cieņu un uzticību novada pašvaldībai. 

Ētikas komisijā strādās pieci cilvēki – trīs sabiedrības pārstāvji un divi deputāti. No deputātu vidus darbam komisijā tika izvirzīta Inita Nagņibeda un Jānis Rumba.

Iedzīvotāji ar vismaz desmit parakstiem komisijā ieteica četrus kandidātus – bijušo laikraksta „Bauskas Dzīve” žurnālisti Ingu Muižnieci, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Bauskas starpnovadu padomes priekšsēdētāju Māru Graudiņu, SIA "Mācību centrs "Austrumvidzeme"" Bauskas nodaļas vadītāju Ēriku Pulksteni un dzīvokļu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības "K3" valdes locekli Jāni Mičuli. Deputāti I. Muižnieces kandidatūru atbalstīja ar 9 balsīm, M.Graudiņas – 7 balsīm, Ē.Pulkstenes – 13 balsīm un J.Mičuļa – 12 balsīm.

Ņemot vērā balsojumu, komisijā darbosies I. Nagņibeda, J.Rumba, I.Muižniece, Ē.Pulkstene un J.Mičulis.

Ētikas komisija ir Bauskas novada pašvaldības koleģiāla un neatkarīga institūcija, kuras uzdevums ir objektīvi un vispusīgi izvērtēt Bauskas novada domes priekšsēdētāja, domes priekšsēdētāja vietnieka, deputātu un pašvaldības amatpersonu un darbinieku - izpilddirektora, izpilddirektora vietnieka, iestāžu vadītāju un darbinieku - Ētikas kodeksā noteikto normu ievērošanu.

Bauskas novada pašvaldības Ētikas komisijas nolikums

Ētikas kodekss

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas