Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Novada domes ārkārtas sēdē par “Vides serviss” vadītāju ieceļ Lindu Tijoni


Novada domes ārkārtas sēdē par “Vides serviss” vadītāju ieceļ Lindu Tijoni2016.03.18 Komentāri (0) Novada domes ārkārtas sēdē par “Vides serviss” vadītāju ieceļ Lindu Tijoni

Deputātu vairākums par Bauskas novada kapitālsabiedrības “Vides serviss” vadītāju ieceļ Lindu Tijoni. Izvērtēšanas komisija deviņu cilvēku sastāvā viņu atzina par šim amatam piemērotāko. Kopā tika saņemti 16 pieteikumi uz vakanto amata vietu.

Pretendentus vērtēja divās kārtās, tostarp viņus uzklausīja arī darba intervijā. Saskaitot punktus, pārākā no visiem bijusi SIA “Vides serviss” pašreizējā darbiniece, attīstības nodaļas vadītāja Linda Tijone.

L. Tijone uzņēmumā strādā 11 gadus. Ir ekonomiste ar maģistra grādu Vadības zinībās. Studijās padziļināti pētījusi izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas uzlabošanu, tāpēc mācības un studijas bijušas saistītas ar atkritumu apsaimniekošanu. Uzņēmumā strādājusi ar atkritumu apsaimniekošanas jautājumiem, vadījusi projektus daudzdzīvokļu namu siltināšanā. Bijusi iesaistīta atkritumu apsaimniekošanas sistēmas sakārtošanā. Izstrādājusi ielu mehāniskās tīrīšanās maršrutus, tāpēc darba organizēšana un loģistika nav sveša. Jaunā vadītāja pauž gatavību iesaistīties darba plānošanā namu apsaimniekošanas nodaļā. Viņa uzskata, ka uzņēmumā jāsakārto transporta tehniskā bāze, jāskatās, kā ieekonomēt resursus.  

Pret izvērtēšanas komisijas pieņemto lēmumu iestājās deputāti Aleksandrs Novickis un Aivija Kursīte, pret kandidātes iecelšanu amatā bija arī deputāts Voldemārs Čačs.

Deputāte Mārīte Ķikure, kura izvērtēja arī amata kandidātus, atzina, ka pirmajā kārtā neuzskatīja L.Tijoni par piemērotāko kandidāti, bet intervijā viņa pierādījusi savu atbilstību vakantajam amatam.

Deputāts Uldis Kolužs piebilda, ka pašvaldības mērķis ir iecelt amatā cilvēku, kurš pārzina nozari, kuram ir degsme sakārtot uzņēmumu, lai tas attīstītos, kuram ir saknes Bauskā un kurš ir Bauskas patriots, tādējādi gatavs strādāt pilsētai.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas