Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Notikumu pagalms „Pulsēta’’ papildina programmu


Notikumu pagalms „Pulsēta’’ papildina programmu2020.07.03 Komentāri (0) Notikumu pagalms „Pulsēta’’ papildina programmu

27. jūnijā kopā ar grupas Astro ‘n’ out duetu - solisti Māru Upmani-Holšteini un grupas ģitāristu Juri Kalnišu – tika atklāta jaunizveidotā kultūrvieta “Pulsēta”. Turpmākās jūlija nedēļu nogales būs piepildītas ar skaistiem muzikāliem un teatrāliem notikumiem, tāpēc ikviens tiek aicināts iepazīties ar pasākumu programmu un apmeklēt kādu no kalendārā esošajiem pasākumiem.

Ceturtdien, 9. jūlija vakarā uz notikumu pagalma ''Pulsēta'' skatuves ar sirsnīgu un akustisku muzikālu vēstījumu kāps divi pieredzējuši mūziķi – Pēteris Upelnieks un Egons Kronbergs. Divu ģitāru skanējumu papildinās baušķenieka Pētera dziesmas, kurās pats mākslinieks gūst ne vien atklāsmes sev, bet arī nodod tās klausītājiem. 

Piektdien, 10. jūlijā nepieradinātais Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura duets noskaņu koncertā “12 stāsti vasaras vakaram” izdziedās gan pašu, gan citu autoru radītās kompozīcijas. Mākslinieki uz ''Pulsēta'' skatuves apvienos ne vien balsis, bet arī vairāku mūzikas instrumentu skanējumu. 

Sestdien, 11. jūlijā aicinām izveidot komandu vismaz divu dalībnieku sastāvā un pārbaudīt savas zināšanas un prāta asumu erudīcijas spēlē ‘’Cietie rieksti’’.  Enerģiski kreatīvo domāšanas un prāta spēli jautrās noskaņās vadīs aktieris Mārtiņš Počs. Erudīcijas vakars ir piemērots randiņam, ģimenes kopā būšanai, draugu satikšanai vai darba kolektīva saliedēšanai. Erudītākie prāti tiks atalgoti ar balvām un piemiņas veltēm.

16. jūlijā dziedātājs Mārtiņš Ruskis skanīgā koncertā uzstāsies kopā ar saviem cīņu biedriem mūzikā – Māri Vitkus (taustiņi), Ediju Šimiņu (bungas) un Jāni Čubaru (ģitāra). Koncertā izskanēs dziesmas no pēdējiem diviem mūziķa albumiem “Pieskāriens” un “Piparmētru tēja”, kā arī tautā iemīļotas melodijas, kurām klātesošie varēs dziedāt līdzi. 

17. jūlijā smiekliem piepildītu vakaru piedāvās divas pieredzējušas improvizatores - Anete Bendika un Elīna Geida, kas apvienojušās, lai spēlētu Latvijā vēl neapgūtu improvizācijas teātra formātu. Jau divus gadus dāmas priecē skatītājus ar interesantām izrādēm par dzīvē un sadzīvē aktuālo. Garos un īsos stāstos, kuri radīsies pēc skatītāju ieteikumiem, varēs redzēt dažādu varoņu emocijas visdažādākajās situācijās.

18. jūlijā šarmantā latviešu dziedātāja un komponiste Linda Leen sniegs solokoncertu pie klavierēm pavisam intīmā un ekskluzīvā gaisotnē. Linda izpildīs savu mūziku, lasīs pašas rakstīto autordziesmu atdzejojumus, būs arī pa kādam jaunatskaņojumam no mūziķes un pasaules autoru daiļrades. Jaunā programma tika pirmatskaņota pirmajā pandēmijas klātienes koncertā Hanzas peronā. Veiksmīgā debija iedvesmojusi Lindu turpināt apceļot īpašas Latvijas koncertvietas tandēmā jeb, kā viņa pati smaidot saka, pašduetā ar flīģeli. Instrumentu sarūpēs jaunatvērtais YAMAHA klavieru salons. 

Kā iepriekš jau tika minēts, jaunizveidotajā kultūrvietā pasākumus varēs baudīt trīs stundas, no plkst. 20.00 līdz plkst. 23.00, kur būs pieejama kafejnīca, kas piedāvās uzkodas un atspirdzinošus dzērienus patīkamākam vakaram. Tāpat apmeklētāju ērtībai tiks izvietoti galdiņi un atpūtas stūrīši pagalma platības pieļaujamam apmeklētāju skaitam, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un drošības noteikumus.

Pasākumu rīkotāji aicina biļetes iegādāties laicīgi, jo to skaits ir ierobežots. Katrs apmeklētājs, neatkarīgi no vecuma, ir viens no 70 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka neatkarīgi no vecuma, katram apmeklētājam jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Biļetes uz pasākumiem būs pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīze” kasēs un tiešsaistē (www.bilesuparadize.lv).

Informāciju sagatavoja:
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas