Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Notikumu pagalms "Pulsēta" kļuvis par iemīļotu kultūras vietu


Notikumu pagalms 2020.08.10 Komentāri (0) Notikumu pagalms "Pulsēta" kļuvis par iemīļotu kultūras vietu

Bauskas Kultūras centra komandas radītais projekts šovasar jau aizvadījis 16 apmeklētus pasākumus piecās nedēļas nogalēs. Dažādu žanru norises baušķenieki un pilsētas viesi vērtē atzinīgi – šajā neierastajā laikā kultūra Bauskā pulsē!

Līdz šim "Pulsēta" ir nosvinējusi satikšanās prieku vairākos krāšņos koncertos - pieredzot pirmo publisko pasākumu pēc vairāku mēnešu pauzes kopā ar grupas "Astro`n`out" dalībniekiem, dziedot līdzi Ainara Virgas un Ulda Marhilēviča populārajām dziesmām, izdejojot humorroka grupas "Pirmais kurss" atpazīstamākās melodijas, piedzīvojot Pētera Upelnieka un Egona Kronberga noskaņu koncertu, kā arī piedaloties Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura koncertstāstā. Mūzikas programma tika dažādota ar dokumentālās filmas "Apskrien Latviju" seansu un erudīcijas spēli komandām "Cietie rieksti".

 

Trešajā jūlija nedēļas nogalē pagalms plaši vēra durvis mākslinieka Mārtiņa Ruska, improvizācijas teātra "D I V A S" un harizmātiskās mūziķes un komponistes Lindas Leen talantu cienītājiem. Nesenākie notikumi pagalmā norisinājās kopā ar stāvizrāžu trupu ‘’Comedy Latvia’’, pašmāju mūzikas apvienību “Triānas Parks”, kā arī ar Vara Klausītāja dibināto ‘’Zīmejumu teātris’’ bērniem.

 

Notikumu pagalms ‘’Pulsēta’’ atsāks uzņemt apmeklētājus no 6. augusta, kad visa mēneša garumā, līdz pat septembra sākumam, kultūrvieta piedāvās jaunu pasākumu programmu – dažādu mūzikas žanru koncertus un citas norises, ar kurām jau pavisam drīz varēs iepazīties visi interesenti.

 

Pagalmā līdztekus koncertiem un citām kultūras norisēm ceturtdienu, piektdienu un sestdienu vakaros nemainīgi darbosies kafejnīca. Patīkamākam vakaram uz vietas var iegādāties ne vien atspirdzinājumus, bet arī uzkodas un dažādu garšu Crêpe pankūkas. Pasākumu rīkotāji aicina apmeklētājus būt saprotošiem un savus dzērienus, kā arī ēdienus, pasākuma teritorijā neienest.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Bauskas Kultūras centrs


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas