Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Notiks otrais Bauskas novada jauniešu forums „Runā: jaunie!”


Notiks otrais Bauskas novada jauniešu forums „Runā: jaunie!”2015.05.08 Komentāri (0) Notiks otrais Bauskas novada jauniešu forums „Runā: jaunie!”

Piektdien, 8. maijā Bauskas Bērnu un jauniešu centra Dzeltenajā mājā (Rīgas ielā 8, Bauskā) no plkst. 13:00 līdz 16:00 norisināsies otrais Bauskas novada jauniešu forums „Runā: jaunie!”.

Forumā piedalīties aicināti jaunieši, pašvaldības un nevalstisko organizāciju pārstāvji kā arī ikviens, kura ikdienas darba pienākumos ietilpst darbs ar jauniešiem.

Pieteikšanās dalībai jauniešu forumā norisinās tiešsaistē http://ejuz.lv/jauniesiruna līdz 6. maijam plkst. 17:00.

Foruma mērķis ir palūkoties uz paveikto darbā ar jaunatni Bauskas novadā kopš iepriekšējā jauniešu foruma. Pasākuma programmā tiks ietverti labās prakses piemēri, darbs tematiskās grupās un paneļdiskusija. Foruma laikā vēlamies vienoties par darba ar jaunatni prioritātēm nākamajiem gadiem, kas tiks ietvertas Bauskas novada jaunatnes politikas stratēģijā.

Jauniešu forums tiek rīkots Bauskas novada pašvaldības projekta „Kā sauc, tā atsaucas!” ietvaros, kas tiek finansēts Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atklātā projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīvesveidu”.

Renārs Manuilovs
Bauskas Bērnu un jauniešu centrs
Jaunatnes lietu speciālists
Kalna iela 14, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
Mob.: +371 28663569
E-pasts: renars.manuilovs@bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas