Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Notiks ceturtais tīklošanās pasākums „Uzņēmēju kodols"


Notiks ceturtais tīklošanās pasākums „Uzņēmēju kodols2020.10.07 Komentāri (0) Notiks ceturtais tīklošanās pasākums „Uzņēmēju kodols"

14.oktobrī Bauskas Kultūras centrā notiks uzņēmēju tīklošanās pasākums „Uzņēmēju kodols”. Šis būs jau ceturtais pasākums, kura ietvaros uzņēmējiem varēs smelties iedvesmu, gūt jaunas zināšanas un motivāciju izaugsmei, kā arī iesaistīties diskusijā par veiksmīga modeļa izveidi sadarbībai ar novada pašvaldību.

„Uzņēmēju kodols” tapa 2018.gadā, atsaucoties uz Bauskas novada uzņēmēju ierosinājumu, radīt veidu, kā biežāk sanākt kopā, lai dibinātu savstarpējus kontaktus, kā arī neformālā gaisotnē komunicētu ar pašvaldības speciālistiem. Turpinot iesāktās tradīcijas, šoreiz vienkopus tiek aicināti Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada uzņēmēji, lai iepazītos, gūtu jaunu pieredzi un piedalītos viedokļu apmaiņā.

Pasākumu vadīs uzņēmumu stratēģiskais un vadības konsultants-  harizmātiskais Jānis Kļaviņš.

Pats, būdams uzņēmējs, konsultants un pasniedzējs, Jānis ir strādājis gan ar nozaru lielākajiem uzņēmumiem, gan konsultējis vairāk nekā 400 jaunos uzņēmējus – LIAA biznesa inkubatoru dalībniekus. Zināšanas ar praktisko pieredzi papildinājis kā uzņēmējs - līdzdibinātājs zīmoliem Ugunsmute, Sīkstulis, restorānu tīklam Fontaine Delisnack Riga, bāram Nemiers. Izstrādājis biznesa attīstības stratēģijas vairākiem vadošiem Latvijas uzņēmumiem un  konsultējis AS DNB Banka, VSIA Latvijas Radio, gaļas pārstrādes uzņēmumu SIA Forevers”, T/N Kurši, SIA DONA” u.c.

Savas karjeras laikā Jānis ir apkopojis konsultēto klientu kļūdas un pārvērtis tās par izglītojošu materiālu citiem– gan jauniem, gan arī pieredzējušiem uzņēmējiem. Pasākuma ievadā viņš izklaidējoši interaktīvā veidā dalīsies ar reāliem pieredzes stāstiem, analizēs dažādas uzņēmējiem raksturīgākās problēmas, stāstīs par daudzpusīgiem risinājumiem šķietamas bezizejas situācijās.

Pasākuma otrajā daļā uzņēmēji tiks aicināti iesaistīties radoši analītiskā darbnīcā, ar mērķi veidot redzējumu uzņēmējdarbības vides veicināšanai novadā un, viedokļu apmaiņas rezultātā, rast ērtāko veidu dialoga veidošanai starp uzņēmējiem un pašvaldību.

Nākamais pasākums šajā ciklā tiek plānots jau 28.oktobrī, kad lektors turpinās šķetināt biežāk pieļautās kļūdas uzņēmējdarbībā un iepazīstinās ar efektīvākajiem mārketinga rīkiem krīzes situācijā. Pasākuma ietvaros uzņēmēji tiks aicināti iesaistīties darbnīcā, kurā, balstoties uz esošo pieredzi un ģenerējot jaunas idejas, kopīgi tiks meklēti efektīvākie risinājumi komunikācijas veidošanai starp uzņēmējiem un pašvaldību un izstrādāta vīzija ilgtspējīgam sadarbības modelim.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Aicinām uzņēmējus līdz 2020.gada 12.oktobrim pieteikties, zvanot uz tālruni 6579519, 29176675, rakstot uz e-pastu: uznemejdarbiba@bauska.lv vai aizpildot pieteikuma anketu elektroniski.

Ņemot vērā valstī noteiktos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, vietu skaits ir ierobežots.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

 

Papildu informācija:

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste

T. 6579519, 29176675
inga.pinne@bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas