Piektdiena, 09. Decembris, 2022. Tabita, Sarmīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Notiek pieteikšanās ES fondu projektam “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”


Notiek pieteikšanās ES fondu projektam “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”2021.06.14 Komentāri (0) Notiek pieteikšanās ES fondu projektam “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

Šobrīd pilnā sparā rit pieteikšanās ES fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 6. kārtā, kas vērsta uz digitālo prasmju pilnveidi. Pieteikšanās 6. kārtā norisināsies līdz 2021. gada 30. jūnijam, aizpildot pieteikumu tiešsaistē. Mācībām var pieteikties strādājošie un pašnodarbinātie iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem, kā arī vecāki, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un arī strādājošie pensionāri.

Katrs strādājošais projekta laikā, neatkarīgi no kārtu skaita, var mācīties 2 reizes. Vienas kārtas laikā var pieteikties uz vairākām programmām, taču vienlaicīgi mācīties var tikai vienā izglītības programmā. Ja mācības uzsāktas, un kādu iemeslu dēļ ir pārtrauktas, atkārtoti var pieteikties ne ātrāk kā 6 mēnešus pēc mācību pārtraukšanas.

 

Nodarbības 6. kārtā notiks tikai attālināti- tiešsaistē.

Izglītības programmu apguves izmaksas ES fondi un valsts sedz 90% apmērā un strādājošā līdzmaksājums ir 10%. Līdzmaksājumu var segt strādājošais pats, darba devējs vai cita fiziska vai juridiska persona. Samaksājot 10% līdzmaksājumu, iegūstot 100% jaudu!

Pēc programmas apguves kursantiem tiks izsniegta profesionālās pilnveides apliecība.

 

Pieteikties mācībām varat: ŠEIT

 

Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs šajā kātā piedāvā 7 izglītības programmas strādājošo digitālo prasmju pilnveidei:

 

Digitālās prasmes iesācējiem un Digitālās prasmes ar priekšzināšanām (1. līmenis)

Kursa mērķis ir koncentrētā veidā iepazīstināt ar dažādu lietojumprogrammu un tīmekļa risinājumu biežāk lietotajām funkcijām, kas būs praktisks palīgs ikdienas darbā ar datoru. Apgūstot šo programmu kursa dalībnieki spēs brīvi lietot tiešsaistes platformas (MS Teams, Zoom), meklēt, pārbaudīt, apstrādāt un pārpublicēt informāciju, efektīvi lietot komunikācijas rīkus (e-pastu, sociālos tīklus), apgūt biežāk lietojamās funkcijas MS Office lietojumprogrammām (Word, Excel, Power Point), formatējot tekstu, tabulu, attēlus šajās lietojumprogrammās. Kursa programmā paredzēts arī sniegt ieskatu tīmekļa risinājumu lietošanā. Kursa laikā saņemsiet materiālus, kas būs lielisks palīgs ikdienas darbā ar datoru.

Kurss būs noderīgs visiem, kuri vēlas iemācīties efektīvi lietot dažādas lietotnes ikdienas vajadzībām, paaugstinot darba produktivitāti! Piedāvājam divu līmeņu programmas: apgūt pamat zināšanas un pilnveidot jau esošās zināšanas.

Programmas apjoms (bez priekšzināšanām): 240 h, no kurām 125 h klātienē (online) un 115 h neklātiene (patstāvīgi, pēc lektora sagatavotiem materiāliem).

Programmas apjoms (ar priekšzināšanām): 240 h, no kurām 131 h klātienē (online) un 109 h neklātiene (patstāvīgi, pēc lektora sagatavotiem materiāliem).

Mācības ilgst 20 nedēļas un plānotais mācību laiks ir darba dienu vakaros no 18.00-21.00 (1-2 darba dienu vakari nedēļā) vai sestdienās no 10.00-16.30 (ar pārtraukumu).

Papildus informācija: ŠEIT.

 

Efektīvs darbs ar Microsoft Excel, datu analīze un vizualizācija ( bez un ar priekšzināšanām)

Kursa mērķis ir attīstīt praktiskās iemaņas strādājot ar MS Excel rīkiem, formulām, grafiskajiem objektiem, uzlabojot ikdienas darba produktivitāti. Kursa laikā dalībnieki iemācīsies veikt aprēķinus Excel darba lapās- pielietot funkcijas, formatēt šūnas un iestatīt šūnu vērtības, attēlot tabulas datus diagrammās, pārnest tabulas un diagrammas uz citiem failiem un lietojumprogrammam. Apgūstot šo kursu izglītojamie spēs izveidot rakurstabulas un rakursdiagrammas, filtrēt, importēt un eksportēt datus, veikt datu validāciju analīzi un apkopot statistiku. Kursa dalībniekiem būs pieejami nodarbību konspekti, kas būs palīgs ikdienā strādājot MS Excel programmā.

Kurss būs noderīgs tiem, kuriem ikdienā jāsagatavo tabulas, jāstrādā ar datiem, kurus nepieciešams strukturēt. Kursa līmenis ar priekšzināšanām būs noderīgs tiem, kuri vēlas iemācīties strādāt ar MS Excel ātrāk un efektīvāk, apgūt advancētākas MS Excel funkcijas.

Programmas apjoms (bez priekšzināšanām): 160 h, no kurām 72 h klātienē (online) un 88 h neklātiene (patstāvīgi, pēc lektora sagatavotiem materiāliem).

Programmas apjoms (ar priekšzināšanām): 160 h, no kurām 64 h klātienē (online) un 96 h neklātiene (patstāvīgi, pēc lektora sagatavotiem materiāliem).

Mācības ilgst 15 nedēļas un plānotais mācību laiks ir darba dienu vakaros no 18.00-21.00 (1-2 darba dienu vakari nedēļā) vai sestdienās no 10.00-16.30 (ar pārtraukumu).

Papildus informācija: ŠEIT.

 

Komunikācija un sadarbība digitālajā vidē

Kursa mērķis ir sniegt iespēju pilnveidot zināšanas, kas nepieciešamas, lai sekmīgi spētu komunicēt un sadarboties digitālajā vidē, izmantojot dažādus digitālos rīkus. Apgūstot programmu kursu dalībnieki spēs patstāvīgi izvēlēties digitālos saziņas līdzekļus un sadarboties izmantojot dažādus risinājumus (personīgos kontus, mākoņvidi, tiešsaistes platformas, tiešsaistes rīkus). Kursā tiks apskatīti arī informācijas un komunikāciju tehnoloģiju lietošanas drošības jautājumi, informācijas aprites normatīvais regulējums.

Kurss būs noderīgs tiem, kuri vēlas apgūt efektīvas komunikācijas paņēmienus digitālajā vidē. Kursā ir apvienotas teorētiskās zināšanas efektīvas komunikācijas pamatos un praktiskās zināšanas digitālo rīku lietošanā.

Programmas apjoms 240 stundas, no kurām 90 stundas (22-23 nodarbības pa 4h) ir tiešsaistē (online) un 150 stundas neklātienē- kursa saturs tiek apgūts patstāvīgi, strādājot ar pasniedzēja sagatavotajiem materiāliem. Mācības ilgst 20 nedēļas un plānotais mācību laiks ir darba dienu vakaros no 18.00-21.00 (1-2 darba dienu vakari nedēļā) vai sestdienās no 10.00-16.30 (ar pārtraukumu).

Papildus informācija: ŠEIT

 

Tīmekļa vietņu programmēšana (WEB)

Kursa mērķis ir sniegt iespēju apgūt zināšanas mājas lapu izstrādē interesentiem bez iepriekšējām zināšanām. Kursa saturā iekļautās tēmas aptver mājas lapas izstrādes procesu sākot no nepieciešamo resursu sagatavošanas līdz mājas lapas uzlabošanas posmam. Kā piemērs mājas lapu izstrādei tiek izmantota WordPress platforma, kas ir viegli lietojama un pieejama, kā arī atbilst dažādu nozaru uzņēmumu prasībām.

Kurss veido izpratni par mājas lapas uzbūves principiem, izmaksām un funkcionalitāti, un tas būs vienlīdz noderīgs tiem, kuri vēlas uzsākt programmētāja karjeru vai izveidot savam uzņēmumam mājas lapu, kā arī tiem, kuriem ikdienā jāuztur mājas lapa savam uzņēmumam (mājas lapu administratoriem).

Lai apgūtu šo kursu nav nepieciešamas priekšzināšanas programmēšanā, bet lai sekmīgi apgūtu programmu pretendentiem jābūt labām vispārējām datorprasmēm.

Programmas apjoms 160stundas, no kurām 58 stundas (14-15 nodarbības pa 4h) ir tiešsaistē (online) un 102 stundas neklātienē- kursa saturs tiek apgūts patstāvīgi, strādājot ar pasniedzēja sagatavotajiem materiāliem. Mācības ilgst 15 nedēļas un plānotais mācību laiks ir darba dienu vakaros no 18.00-21.00 (1-2 darba dienu vakari nedēļā) vai sestdienās no 10.00-16.30 (ar pārtraukumu).

Papildus informācija: ŠEIT

 

Uzsākot mācības, vajadzības gadījumā, nodrošinām ar mācību apguvei nepieciešamo programmatūru.

Visi mācību materiāli tiks ievietoti e- vidē, no kurienes tos būs viegli lejuplādēt un lietot iekdienas darbā!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas