Svētdiena, 27. Septembris, 2020. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noteikts jauniešu deju kolektīvu konkursa “Ziemassvētku kauss 2017” uzvarētājs


Noteikts jauniešu deju kolektīvu konkursa “Ziemassvētku kauss 2017” uzvarētājs2017.12.13 Komentāri (0) Noteikts jauniešu deju kolektīvu konkursa “Ziemassvētku kauss 2017” uzvarētājs

Sestdien, 9. decembrī, Bauskā notika jauniešu deju kolektīvu konkurss “Ziemassvētku kauss 2017”, kas pulcēja dejotājus teju no visas Latvijas.

Konkurss notika divās daļās, no kurām pirmā bija deju programma Īslīces kultūras namā, kur dalībnieki izdejoja vienu obligātā repertuāra deju un divas latviešu skatuviskās vai etnogrāfiskās tautas dejas pēc brīvas izvēles. Obligātā repertuāra deju dalībnieki varēja izvēlēties no divām piedāvātajām – “Baloža dziesma” ar Artas Melnalksnes horeogrāfiju un Didža Rijnieka mūziku vai “Saimes galds” ar Jāņa Purviņa horeogrāfiju un Ernesta Medņa mūziku. Jauniešu sniegumu vērtēja pieci dejas meistari: Zanda Mūrniece, Rolands Juraševskis, Sandra Vītola, Reinis Rešetins un Guna Trukšāne. Savukārt otra konkursa daļa aizritēja sporta namā “Mēmele”, kur jaunieši sevi pierādīja dažādās sportiskās aktivitātēs.

Summējot kolektīvu gūtos rezultātus abās konkursa daļās, tika noteikts šī gada ceļojošā kausa ieguvējs - Siguldas Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs «Vizbulīte». Otro vietu izcīnīja Olaines novada Jaunolaines Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Kalējs”, bet trešajā vietā ierindojās Latvijas Lauksaimniecības universitātes jauniešu deju kolektīvs “Skalbe”.

Jāuzteic arī mūspuses dejotāju sniegums – Bērnu un jauniešu centra deju kopa “Mēmelīte”, kas ieguva ceturto vietu, kā arī Codes pagasta jauniešu deju kolektīvs “Code”, kas veiksmīgi startēja abās konkursa daļās. Iecavas kultūras nama deju kolektīvs šogad piedalījās kā goda viesis, jo pērn bija konkursa uzvarētājs.

Šogad jauniešu deju kolektīvu konkursā “Ziemassvētku kauss” piedalījās kolektīvi no Skultes, Rīgas, Jelgavas, Saldus, Baložiem, Elejas, Olaines, Siguldas, Skaistkalnes, Jēkabpils, Ogres, Priekuļiem, Limbažiem un Smiltenes.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Lujāne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas