Noteikti akcijas "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!" 2020 balvu ieguvēji

Atbilstoši akcijas noteikumiem papīra formātā tika iesniegtas 153 akcijas kartes, no tām 75 no Latvijas un 78 no Lietuvas. Mobilajā aplikācijā kopā reģistrēti 154 akcijas dalībnieki, bet akcijas noteikumiem atbilda tikai 90. No tiem 57 Latvijas dalībnieki (55 klasificējās galveno balvu iegūšanai un 2 – dāvanu karšu iegūšanai) un 33 Lietuvas dalībnieki (29 klasificējās galveno balvu iegūšanai un 4 - dāvanu karšu iegūšanai.).
Atbilstoši nolikumam kopā gan galvenajām balvām, gan veicināšanas balvām tiek virzīts 243 akcijas dalībnieks jeb 130 dalībnieki no Latvijas un 107 dalībnieki no Lietuvas, un papildus 2 akcijas dalībnieki no Latvijas un 4 akcijas dalībnieki no Lietuvas kopā ar nelaimējušajām velosipēdu anketām, tika virzītas veicināšanas balvu iegūšanai.
Pamatojoties uz epidemioloģisko situāciju saistībā ar “Covid – 19” Latvijā un Lietuvā, Latvijas akcijas dalībnieku galvenās balvas pasniegs Latvijas pašvaldību vadītāji un Lietuvas balvas – Lietuvas pašvaldību vadītāji. Tā pat Latvijas veicināšanas balvas tiks latviešiem un Lietuvas – lietuviešiem. Katram akcijas dalībniekam tika piešķirts unikāls numurs un balvas tika noteiktas ar programmas https://commentpicker.com/random-number-generator.php palīdzību.
4 LATVIJAS APCEĻOTĀJI, KURI IEGŪST GALVENĀS BALVAS no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.
- Velosipēdu iegūst ALISE BROKA – KUTRA ( dāvina Bauskas pašvaldība)
- Velosipēdu iegūst MADARS VEKMANIS (dāvina Iecavas pašvaldība)
- Elektrisko skreiriteni iegūst IVO KAMALIS (dāvina Rundāles pašvaldības)
- Elektrisko skreiriteni iegūst LĪVA ĶIRSONE (dāvina Vecumnieku pašvaldība)
4 LIETUVAS APCEĻOTĀJI, KURI IEGŪST GALVENĀS BALVAS no Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldībām.
- Velosipēdu iegūst IRENA SABAITYTE (dāvina Biržu pašvaldība)
- Velosipēdu iegūst SVAJUNAS BYTAUTAS (dāvina Pasvales pašvaldība)
- Elektrisko skreiriteni iegūst ZINAIDA TUOMIENE (dāvina Pakrojas pašvaldība)
- Elektrisko skreiriteni iegūst ROMAS RUMBAUSKAS (dāvina Jonišķu pašvaldība)
VEICINĀŠANAS BALVAS IEGŪST:
1. Dāvanu karti no kafejnīcas “Drava” iegūst GUNITA ATSTUPENA
2. Dāvanu karti no kroga “Sombrero” iegūst LIENE JANEKA
3. Dāvanu karti no restorāna “Rezidence” iegūst LAURA BĒRZIŅA
4. Suvenīr alu no Bauskas alus darītavas iegūst DAINIS ŠTRAUSS
5. Dāvanu karti no restorāna ,,Malūnininko namas” iegūst VAIDA GASIUNAITE
6. Dāvanu karti no restorāna „Amžių trio“ iegūst ARUNE KAIRYTE
7. Dāvanu karti no kafejnīcas PORTFOLIO ART iegūst VAIDOTAS SPUDAS
8. Dāvanu karti no kafejnīcas „Nori Sushi“ iegūst AISTE INDRULIENE
Ar balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi! Akcijas balvas tiks pasniegtas 24.oktobrī Latvijā un Lietuvā. Pasākuma vietas tiek precizētas!