Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēgusies novada skolu pieņemšana


Noslēgusies novada skolu pieņemšana2020.09.01 Komentāri (0) Noslēgusies novada skolu pieņemšana

Pirmdien, 31.augustā, Izglītības nodaļas speciālisti un Darba aizsardzības galvenais speciālists apsekoja pēdējās novada skolas, kurās pieņemšanas komisija vēl nebija bijusi – Bauskas Mūzikas un mākslas skola, Bauskas Valsts ģimnāzija, Bauskas 2.vidusskola, Bauskas pamatskola un Bauskas Bērnu un jauniešu centrs.

 

Bauskas Mūzikas un mākslas skolas direktore Anita Velmunska vēsta, ka Mūzikas skolas vajadzībām projekta ietvaros iegādātas digitālās klavieres. Atsevišķi kabineti tikuši pie jauniem galdiem un krēsliem, iegādāti ģitāru turētāji. Pāris telpās veikts kosmētiskais remonts. Nomainītas visu kabinetu informatīvās plāksnītes. Iegādātas arī četras digitālās fotokameras, kuras tiks izmantotas jaunā mācību priekšmetā – fotopamati. Dažus no krēsliem pedagogi atjaunojuši paši. Finansiālie līdzekļi ieguldīti datortehnikā – nomainīti vairāki cietie diski. Izveidota arī jauna mājaslapa – www.muzikamaksla.bauska.lv. Norit darbs pie āra muzikālā pulksteņa izbūves projekta „Mēs savam novadam” ietvaros. Iegādāti arī divi sertificēti digitālie termometri. Pagalmā uzstādīti četri soli.

„Dezinfekcijas līdzekļus esam iepirkuši pietiekošā daudzumā. Vajadzības gadījumā krājumus papildināsim. Mums jārūpējas ne tikai par roku dezinfekciju, bet arī instrumentu tīrību – pēc katras izmantošanas reizes, instrumenti ir jādezinficē,” skaidro iestādes vadītāja.

Direktore informē, ka mūzikas nodaļā jauno mācību gadu uzsāks 24 jaunie censoņi, mākslas nodaļā – 22.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas Valsts ģimnāzijas direktore Linuta Ģerģe skolu pieņemšanas komisiju sagaida izremontētā kabinetā. Uzstādītas jaunas lampas, nokrāsotas sienas. Vēl paredzēts uzstādīt jaunas mēbeles. Ģimnāzijā izremontēti gandrīz visi stāvi, ieskaitot pagrabstāvu. Lieli remontdarbi vēl notiek 2.stāvā, bet skolnieki tur neuzturēsies. Visi kabineti ieguvuši pavisam jaunas vēsmas – tie kļuvuši gaišāki un modernāki. Vairākos kabinetos sienas un krēslu krāsojums atbilst mācību priekšmeta potenciāli pietuvinātai krāsai, piemēram – matemātikas kabinetam ir sarkanas nokrāsas, ģeogrāfijas kabinetā – zaļas, bet fizikas kabinetā – zilas. Katra stāva koridoru galos būs atpūtas stūrīši – ar tālruņa un datora uzlādes vietām, piepūšamajiem „pufiem”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Direktore cer labiekārtot arī skolas apkārtējo vidi. „Mums bija tikšanās ar ainavu arhitekti Unu Īli. Speciāliste izteica savu vīziju, kā labiekārtot skolas vidi, lai maksimāli izmantotu visu teritoriju un tās potenciālu. Vēlamies labiekārtot arī dīķa teritoriju. Idejas ir. Ceram tās arī tuvākajos gados realizēt,” tā Bauskas Valsts ģimnāzijas direktore.

Katrā kabinetā būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi. Pusdienas tiks organizētas maiņās.

Citas Bauskas Valsts ģimnāzijas klases mācīsies Bauskas Bērnu un jauniešu centra telpās, lai mazinātu drūzmēšanās riskus skolā un varētu ievērot visus ar Covid-19 noteiktos piesardzības pasākumus. Šīs neērtības ilgs tik ilgi, līdz tiks izremontēts ģimnāzijas otrais stāvs, ko paredzēts izdarīt pirmā semestra laikā. BBJC telpās mītošajiem skolēniem pusdienas ēdinātājs pievedīs uz vietas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas 2.vidusskolas vestibilā uzstādīta automātiskā dezinfekcijas iekārta. Skolas direktore Vera Grigorjeva atklāj, ka vērienīgi remontdarbi šogad nav veikti. Skola gaida renovāciju. Pāris kabinetos noticis kosmētiskais remonts. Iegādātas dažas jaunas mēbeles un tehniskās datorsistēmas iekārtas. Renovēti sporta zāles grozi. Tiem uzstādīta jauna drošības sistēmā jeb „grozu ķērāji”. Uzlabota arī skolas ugunsdrošība.

„Jau savlaicīgi veicām sadarbības pasākumus ar pirmsskolām, kā rezultātā esam uzstādījuši visu laiku lielāko pirmklasnieku skaitu skolas vēsturē – mācības uzsāks 78 pirmklasnieki,” stāsta Vera Grigorjeva.

Skolā skolēnu ēdināšana notiks četrās maiņās. Vidusskolēni atradīsies tikai skolas jaunajā korpusā.

Arī Bauskas pamatskolā uzstādīta automātiskā dezinfekcijas iekārta. Skolas direktors Jānis Rumba informē, ka nokrāsotas sienas skolas sporta zālē. Skola iegādājusies trīs digitālos termometrus. Skolas telpās veikti nelieli kosmētiskie darbi. Direktors neslēpj, ka pamatīgs remonts būtu nepieciešams skolas 2. un 3.stāvā. Arī abu stāvu apgaismojums būtu jāmaina.

Bauskas pamatskolā jauno mācību gadu uzsāks 32 pirmklasnieki, kuri būs sadalīti divās klasēs.

Skolēnu ēdināšana tiks organizēta četrās maiņās.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas Bērnu un jauniešu centra Sarkanajā ēkā, Kalna ielā 14, kā katru gadu, atjaunots sienu krāsojums. Uzlabota arī ādas plastikas un gleznošanas telpa – ievilkta ūdens sistēma, kura līdz šim šajā kabinetā nebija. Izremontēta arī laboratorijas telpa, ievilkts jauns apgaismojums. 

Bauskas Bērnu un jauniešu centra Dzeltenajā mājā, Rīgas ielā 8, atjaunota āra skatuve. Visās tualetēs uzstādīti ūdens sildītāji, kas nodrošinās silto ūdeni. Arī Dzeltenajā mājā vairākos kabinetos nokrāsotas sienas. Ieviests arī jauns mācību priekšmets – pavedienu tēlniecība. Dzeltenās mājas 2.stāva zālē veikts grīdas remonts – ielaistas deformējošās šuves. Arī pēc vasaras vētras radītajiem bojājumiem, salabots ēkas jums.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists

 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas