Piektdiena, 03. Februāris, 2023. Aīda, Ida, Vida

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēgumam tuvojas novadu skolu pieņemšana


Noslēgumam tuvojas novadu skolu pieņemšana2020.08.28 Komentāri (0) Noslēgumam tuvojas novadu skolu pieņemšana

Bauskas novada administrācijas speciālisti turpina apsekot novada skolas, lai izvērtētu mācību iestāžu gatavību jaunajam 2020./2021.mācību gadam.

 

Pirmdien, 24.augustā, Izglītības nodaļas speciālisti un Darba aizsardzības galvenais speciālists apsekoja Vecsaules pamatskolu un Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolu, savukārt 28.augustā skolu izvērtēšanas komisija pabija PII „Zīlīte” un PII „Pasaulīte”.

 

 

 

 

Vecsaules pamatskolā diviem kabinetiem veikts kosmētiskais remonts. Zēnu mājturības kabinetā uzstādīti jauni darba galdi. Praktiski visi skolas ēkas kabineti ir izkrāsoti jau iepriekš un joprojām tie ir gaišās krāsās un ļoti labā kvalitātē. Tuvākajā nākotnē plānots iegādāties planšetes.

Skolas direktore Lilija Bula informē, ka ēdināšana tiks organizēta divās maiņās - pirmie ēdis 1.-4.klases skolnieki, vēlāk - 5.-9.klases bērni un jaunieši. Iepirkts nepieciešamais daudzums dezinfekcijas līdzekļi, arī digitālie termometri.

Vecsaules pamatskolā 1.septembra sagaidīšanas pasākums notiks pagalmā. Bērnu vecāki klasēs iet nevarēs. Vecsaules pamatskolā 1.klasē skolas gaitas uzsāks 12 pirmklasnieki, Ozolaines skolā – 7.

Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa izvērtēšanas komisiju sagaidīja jaunajā sporta hallē. Direktore informē, ka audzēkņi un treneri strādāja arī vasarā. Sacensībās izcīnītas daudz medaļas.

Direktore informē - Bauskas peldbaseinā iztīrīts baseins – noņemts kaļķis un peldbaseins izskatās kā jauns. Peldbaseins darbu sāks 2.septembrī. Peldbaseina āra teritorijā realizēts hortenziju projekts. Plānots stādīt arī ceriņus. Bauskas BJSS ēkā Uzvaras ielā 4 līdzekļi šogad netika ieguldīti.  

Vērienīgi darbi notikuši jaunās sporta halles vides labiekārtošanā – ieklāts lielākā daļa bruģis. Pabeigta arī ēkas fasāde. Apjomīgi darbi notiek iekštelpās – tiek klāta sporta zāles grīda, remontēti kabineti, uzstādīts sporta zāles apgaismojums un mazie grozi.

Kā informē direktore, darbi šobrīd rit raiti un to izpilde iekļaujas grafikā. Būvnieki solījuši ēku nodot novembrī.

 

PII „Pasaulīte” Saules ielā atjaunoti grīdas zīmējumi – burtiņi un cipariņi. Atjaunots koka skapīšu krāsojums.

Iestādes vadītāja Daina Kadiševska, izrādot āra teritoriju, slavē vecākus, kuri daudzus no rotaļu elementiem izveidojuši pašu spēkiem. Daina cer, ka nākotnē izdosies realizēt iespaidīgu ieceri – projekta ietvaros izbūvēt sporta laukumu.

Iestādes vadītāja informē, ka iegādāti dezinfekcijas līdzekļi. 1.septembra sagaidīšana notiks katrai grupiņai atsevišķi. Arī ēdināšana notiks dalītā veidā.

PII „Pasaulīte” filiālē Dārza ielā 3 nokrāsotas kabinetu durvis, gaitenī veikts kosmētiskais remonts.

PII „Zīlīte” vadītāja Olita Strazdiņa stāsta, ka iegādātas jaunas izvelkamās gultiņas, apskaņošanas tumbas, plauktiņi, mazie krēsli un galdi. Gaitenī nomainīti pakešu logi. Arī datori pedagogiem ir jauni.  Vadītāja informē, ka PII „Zīlīte” adoptācijas process rit jau otro nedēļu.

PII „Zīlīte” filiālē Dārza ielā 24/1 āra teritorijā iesēts jauns zāliens, nokrāsotas visas nojumītes. Iegādāti arī jauni krēsli, galdi, plauktiņi, pļaujmašīna, veļasmašīna un datori. Pēc Veselības inspekcijas ieteikuma, nomainīti vairāki logi. Arī telpas sienas ieguvušas jaunas nokrāsas – skolotājas un bērnu vecāki paši uzzīmējuši grupiņu nosaukumu tēlus.

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas