Sestdiena, 28. Maijs, 2022. Vilhelms, Vilis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēdzies Zvirgzdes orientēšanās poligona konkurss


Komentāri (0) Noslēdzies Zvirgzdes orientēšanās poligona konkurss

 

Kā jau tika vēstīts iepriekš, atklājot Zvirgzdes orientēšanās poligonu, Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs  sadarbībā ar orientēšanās sporta klubu “EkoO” aizvadītā gada nogalē organizēja konkursu - tā laikā no 27. novembra līdz 31. decembrim ikvienam bija iespēja startēt kādā no jaunizveidotā poligona distancēm un notikumu iemūžināt fotogrāfijās, pēcāk tās elektroniski nosūtot uz Vecumnieku Tūrisma informācijas punktu. 

Zināms, ka Zvirgzdes orientēšanās poligonā patiesi ir vērojama aktivitāte – distancēs dodoties gan pieredzējušiem sportotājiem, gan aktīvās atpūtas piekritējiem, gan arī nesteidzīgiem ļaudīm, dodoties kontrolpunktu meklējumos sava prieka pēc, ne sacensību gara vadīti. Un tomēr, konkursa nosacījumi paliek nemainīgi, līdz ar to – pārsteiguma balvas iegūst septiņi dalībnieki, kuri izpildījuši visas konkursa prasības. Ar laimīgajiem dalībniekiem, par konkursa balvu saņemšanu, sazināsimies personīgi.

Pateicības vārdi orientēšanās sporta klubam “EkoO” un personīgi – Mārtiņam Šteinaltam, paldies par sadarbību arī Ivaram Sproģim. Lai jaunizveidotais poligons rosina doties aktīvās brīvdienās!

Informāciju sagatavoja
Elīna Kļaviņa
Tūrisma informācijas centra Tūrisma organizatore
Uzņēmējdarbības un mārketinga departaments


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas