Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēdzies pirmais jauniešu orientēšanās posms


Noslēdzies pirmais jauniešu orientēšanās posms2018.09.26 Komentāri (0) Noslēdzies pirmais jauniešu orientēšanās posms

Š.g 22. septembrī Codē bija sabraukuši jaunieši no visa Bauskas novada, lai piedalītos pirmajā orientēsanās skrējienā jauniešiem! Tika pārstāvēts Codes, Mežotnes un Dāviņu pagasts, kā arī bija ieradušies jaunieši no Bauskas! Pasākumu organizēja Codes pagasta pārvalde ar mērķi jauniešiem aktīvi pavadīt pēdējās siltās dienas un ļaut jauniešiem iepazīt savus vienaudžus no citiem pagastiem. Jaunieši orientējās ar programmas „Actionbound” palīdzību. Komandām ar mobilā telefona palīdzību vajadzēja nolasīt kontrolpunktus, kas bija paslēpti pa visu Codes ciema teritoriju!

 

Sacensību dalībnieki no Dāviņu pagasta- Agris un Vadims atzīst: „Pasākums mums ļoti patika! Visgrūtākais uzdevums bija atrast kontrolpunktu Codes ciema dārzā! Nekad neiedomājamies, ka kontrolpunkts var atrasties tik vieglā vietā, bet mēs to neredzam!”

 

Komandas „Čiepiņas” meitenes no Bauskas sacensībās ieguva 2. vietu! „Čiepiņu” pārstāve Marta saka: „Pasākums izvērtās ļoti interesants! Šeit mums palīdzēja iegūt godpilno otro vietu mūsu komandas darbs. Ir jāpalīdz viens otram, lai kopīgi gūtu panākumus! Noteikti piedalīsimies nākamajās sacensībās!”

 

Sacensību rezultāti:

1.vieta - „Stiprie Codieši” no Codes- Kitija, Madara, Justīne, Kaspars, Gvido.
2.vieta - „Čiepiņas” no Bauskas-Marta, Patrīcija, Keita Arta.
3.vieta - „Cālīši brālīši” no Mežotnes pagasta- Sanija, Alens, Beāte, Ralfs, Kristiāns.

 

Codes pagasta pārvalde saka paldies orientēšanās sacensību atbalstītājiem- uzņēmumam „Roll Graphic”, uzņēmumam „HercogsXII” un Bauskas kultūras centram! Codes pagasta pārvalde aicina uz sacensībām „Jauniešu orientēšanās skrējiens Codes pagasta Jauncodes posms”, kas notiks 28. septembrī plkst. 16.00!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaspars Kalējs,
Codes pagasta jaunatnes darbinieks.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas