Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēdzies jaunatnes projekts “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā”


Noslēdzies jaunatnes projekts “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā”2019.07.08 Komentāri (0) Noslēdzies jaunatnes projekts “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā”

Šogad Bauskas novada pašvaldības darbs ar jaunatni ritējis pilnā sparā. Jūnijā noslēdzies praktiskais darbs Valsts finansētajam projektam “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā”, kurš tika īstenots trīs novada pagastos - Codes, Īslīces un Ceraukstes. Projekta mērķis bija mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā, nodrošinot vietējā un valsts līmeņa jaunatnes politikas plānošanas dokumentos noteikto mērķu sasniegšanu.

 

Projekta laikā, 07.12.2018.-1.08.2019., kā galvenās plānotās aktivitātes tika īstenotas mobilā darba ieviešana Bauskas novada Codes pagastā piecus mēnešus vienu reizi nedēļā - pirmdienās no plkst. 17.00-20.00, Īslīces pagastā otrdienās no plkst. 17.00-20.00, savukārt Ceraukstes pagastā trešdienās no plkst. 17.00-20.00. Mobilā darba ietvaros, vienu reizi nedēļā divi mobilā darba īstenotāji devās uz pagastiem, lai darbotos ar konkrēto pagastu jauniešiem, kopā gatavotu ēst, organizētu aktivitātes, vadītu neformālās izglītības un fiziskās aktivitātes.

Aktivitātēs katru reizi tika iesaistīts ar viens lielāks skaits jauniešu, tādējādi veicinot jauniešu dzīves labklājības uzlabošanos, interesi par pagastā un novadā notiekošo. Tika radīta iespēja jauniešiem pašiem organizēt brīvā laika aktivitātes un pasākumus un citas izglītojošas aktivitātes. Jaunieši gatavoja ēst, tika organizēti ārvalstu kultūras un tradīciju iepazīšanas pasākumi, sporta aktivitātes, izglītojoši pasākumi un citas jauniešiem saistošas aktivitātes. Mobilie darbinieki šajā laika posmā bija spēcīgs atbalsts jauniešu interešu aizstāvībai un ideju realizēšanai.

 

2019. gada daļa aktivitātes novada pagastos tika organizētas projekta “Mobilā darba ar jaunatni sistēmas attīstīšana Bauskas novadā” ietvaros, kas finansēts no valsts budžeta līdzekļiem un lai gan šis projekts beidzas, darbs ar jaunatni turpinās. Projekts bija lielisks atbalsts 2019.gadā darbā ar jaunatni, deva neaizvietojamu ieguldījumu jaunatnes darba attīstībā novadā, svarīgākais – ceļš ir uzsākts- tagad jāturpina.

 

 

Projekta koordinatore:
Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas metodiķe
Baiba Šumina

 

 

 

 

 

 

 

Projekts īstenots izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas valsts budžeta finansējuma ietvaros.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas