Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēdzies izglītojošs un aizraujošs vasaras piedzīvojums jauniešiem


Noslēdzies izglītojošs un aizraujošs vasaras piedzīvojums jauniešiem2021.08.10 Komentāri (0) Noslēdzies izglītojošs un aizraujošs vasaras piedzīvojums jauniešiem

Bauskas pilsētas pamatskolā 2021. gada jūnijā un jūlijā tika īstenots biedrības „IN-LAAT” organizētais piecu aktivitāšu projekts „I.am.I".

Projekta mērķis - veicināt jauniešu personības izaugsmi, spēju un talantu apzināšanu, veiksmīgas personiskās dzīves veidošanu, jauniešu kompetenču pilnveidošana,  personīgo mērķu apzināšana un sasniegšana. Palielināt jauniešu motivāciju turpināt formālo izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību sabiedrības procesos.

Projekta laikā 20 jaunieši sadraudzējās, saliedējās, trenēja savas sociālās prasmes caur spēlēm, uzdevumiem un citām sadarbību veicinošām aktivitātēm. Skolēni ieskatījās sevī, definēja personīgos mērķus un guva motivāciju kopīgam darbam.

Projekta ietvaros jaunieši apguva pamatzināšanas par mūsdienīgo etiķeti (ikdienas, telefona, galda, ārējā izskata) un tās aktualitāti, praktizēja galda klāšanu, iemācījās locīt salvetes un siet kaklasaiti vairākos veidos.

Dalībnieki ieguva priekšstatu par finanšu kompetenci un izpratni par prasmēm savu personīgo finanšu pārvadīšanai.  Mācījās pelnīt, tērēt, krāt un dalīties!

Jaunieši guva iemaņas veselīga dzīvesveida organizēšanā un trenējās sabalansētas ēdienkartes sastādīšanā, kā arī paplašināja zināšanas par regulārām fiziskajām aktivitātēm un to nepieciešamību ikdienas dzīvē.

Noslēguma dienā projekta dalībnieki demonstrēja savas radošās aktiermeistarības prasmes, diskutēja par bailēm un šķēršļiem, kas rada ilūzijas un traucē rīcībai. Improvizēja ar dzeju, veidojot savstarpējās sadarbības pamatnosacījumus.


Projekta noslēguma pasākumā jaunieši saņēma pārsteiguma dāvanas un mielojās ar kliņģeri.

Vairāk informācijas par projekta īstenošanas gaitu var iegūt sociālā tīkla Faceebook lapā „IAMI projekts” un Instagram lapā „IAMI_projekts”.

Liels paldies Bauskas pilsētas pamatskolai, īpaši skolotājai Ilutai Somai par veiksmīgu sadarbību, kā arī pateicamies „Pumpurs” un Bauskas pilsētas pašvaldībai!

Nodarbības atbalsta Eiropas Savienības finansēts projekts Nr. 8.3.4.0/16/I/001 „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai”.

 

Informāciju sagatavoja biedrība „IN-LAAT"


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas