Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēdzies Bauskas novadā rīkotais Auto-Foto orientēšanās pasākums


Noslēdzies Bauskas novadā rīkotais Auto-Foto orientēšanās pasākums2020.06.25 Komentāri (0) Noslēdzies Bauskas novadā rīkotais Auto-Foto orientēšanās pasākums

2020. gada 20.jūnijā norisinājās Īslīces pagasta pārvaldes rīkotais Auto-Foto orientēšanās pasākums Bauskas apkārtnē. Uz Īslīces pagasta jauniešu aicinājumu atsaucās liels skaits dalībnieku – 107 cilvēki, kas kopumā veidoja 29 komandas. Tās visas kopā jautrā noskaņojumā iebrauca Līgo un Jāņu brīvdienās.

 

Auto-Foto orientēšanās pasākumā uzdevums bija atrast un nofotogrāfēties pie kartē atzīmētajiem kontrolpunktiem, kā arī izpildīt dažādus vienkāršus un ne tik vienkāršus uzdevumus kontrolpunktos Īslīces pagastā, kaimiņu pagastos un novados. Pasākuma atklāšana un noslēguma ceremonija norisinājās pie Īslīces Kultūras nama, veiksmīgākās komandas orientēšanās pasākumā vidēji spēja pieveikt 132-138 kilometrus un ceļā pavadīja vidēji 3-4 stundas.

 

Lielākā daļa no komandām bija padomājušas par savu tēlu, proti, izgreznojuši automašīnu vai sevi ar atpazīstamības zīmēm, kas veicināja pozitīvas emocijas un prieku dalībnieku acīs. Pasākumā tika apbalvotas organizatoru prāt, septiņas vislabāk sagatavojušās komandas ar veicināšanas balvām no sadarbības partneriem un biedrības „Laiks Jauniešiem”.

Apkopojot rezultātus, komandu tēlus un sasniegto laiku, pasākumā trešo vietu ieguva komanda – „Raķetes” aktīvi puiši, kuri ne brīdi nebeidza smaidīt un izpildīja visus uzdevumus gandrīz teicami. Otro vietu izcīnīja komanda „BCB aktīvsti”, kuriem pietrūka tikai nedaudz, daži nieka kilometri, lai iegūtu pirmo vietu.  Par pasākuma uzvarētāju kļuva komanda „R.E.M.I. Team”, kuras sastāvā startēja meitenes un spēja apsteigt ik vienu komandu gan punktu, gan kilometrāžas, gan laika ziņā.

Pasākuma organizatori pateicas ik vienam pasākuma dalībniekam, atbalstītājam un līdzjutējam – tikai kopā mēs varam veicināt novada saliedēšanos, aktīvu darbību tajā. Apsveicam vissekmīgākos dalībniekus un tiekamies jau citos Īslīces pagasta pārvaldes un jauniešu rīkotajos pasākumos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Īslīces pagasta pārvaldes,  jaunatnes darbinieks, Gints Jankovskis
Mob.tālr. +371 28646934, 
E-pasts: gjankovskis98@gmail.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas