Svētdiena, 14. Augusts, 2022. Virma, Zelma, Zemgus

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēdzies balsojums projektu konkursā "LMT Latvijai." Bauska dara


Noslēdzies balsojums projektu konkursā 2014.10.27 Komentāri (0) Noslēdzies balsojums projektu konkursā "LMT Latvijai." Bauska dara

24.oktobrī plkst.17:00 noslēdzās balsojums par sev tīkamāko projektu LMT rīkotajā projektu konkursā "LMT Latvijai" Bauska dara. Šobrīd notiek balsu apkopošana, jo balsot varēja gan internetā, gan zvanot vai sūtot īszziņu, gan ar anketu palīdzību. Bauskas novada iedzīvotāji bijuši ļoti aktīvi, pašvaldībā kopā saņemts 3015 anketas. 

Bauskas novadā projektu konkursam tika pieteikti astoņi projekti. 

 

1.    Āra trenažieru laukuma izveidošana Mūsas ciemā
Vēlamies Ceraukstes pagasta Mūsas ciemā uzstādīt āra trenažierus fizisku vingrinājumu veikšanai, lietderīgai un kvalitatīvai laika pavadīšanai svaigā gaisā dažāda vecuma iedzīvotājiem, sakārtot apkārtējo vidi. Trenažieri dos iespēju ikvienam pieejamā laikā uzlabot savu veselību un fizisko formu.

Projekta iesniedzējs: Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība ,,AIVĪTES”
Nepieciešamais finansējums: 2000 eiro

2.    Bērni uz ielas – zinoši, droši un redzami!
Realizējot projektu “Bērni uz ielas – zinoši, droši un redzami” 390 Bauskas sākumskolas skolēni būs zinoši Ceļu satiksmes noteikumos, brauks kopīgos velobraucienos, lietos aizsargķiveres, zinās noteikumus, kārtos velosipēda vadītāja apliecības un droši dosies tumšajās pilsētas ielās ar atstarojošām vestēm. Ar kājām vai velosipēdu – uz skolu un mājām doties ir droši!

Projekta iesniedzējs: Biedrība „Bauskas sākumskolas padome”
Nepieciešamais finansējums: 2000 eiro

3.    Brīvdabas estrādes izveidošana Pamūšas speciālās internātpamatskolas teritorijā
Projekta mērķis ir radīt piemērotu vidi brīvdabas pasākumu organizēšanai Pamūšas speciālās internātpamatskolas teritorijā. Brīvdabas estrādes izveidošana dos iespēju organizēt koncertus, dārza svētkus u.c. plašai sabiedrībai pieejamus pasākumus.

Projekta iesniedzējs: Biedrība „Esam līdzās” 
Nepieciešamais finansējums: 1997.06 eiro

4.    Cīņas gars
Projekta ietvaros gribam izremontēt telpas TKD klubā „Sam-Kan”, lai piesaistītu jaunus audzēkņus kam interesē veselīgs un aktīvs dzīvesveids. Lai sportisti varētu lepoties ar kluba telpām un omulīgi justies nodarbības laikā.

Projekta iesniedzējs: Sporta klubs SAM-KAN”
Nepieciešamais finansējums: 2000 eiro

5.    „Lielo šūpoļu” renovācija Gailīšu pagasta Uzvaras ciemā 
Uzvaras ciema „Lielās šūpoles” ir iecienīta pulcēšanās vieta. Kuplāko popularitāti tās piedzīvo Lieldienās. Pateicoties savai popularitātei, šūpoles nolietojušās, bet noteikti vēlas izskatīties krāšņas un glītas, kad tās apciemo tik liels pielūdzēju skaits. Vēl patīkamāk būs tas, ka atjaunošanas darbus veiks vietējie jaunieši.

Projekta iesniedzējs: Bauskas novada pašvaldības iestāde „Gailīšu pagasta pārvalde”
Nepieciešamais finansējums: 923 eiro

6.    „Sarunas par kino, mākslu un kultūru” – lekciju cikls
„Sarunas par kino, mākslu un kultūru” - lekciju cikls, kas sniegs klausītājiem zināšanas un estētisku baudījumu. Biedrība „Meistars Gothards” organizēs 12 lekcijas un diskusijas par Latvijas un pasaules kino vēsturi, kultūras un mākslas vēsturi ar filmu demonstrēšanu. 
Lektori – kino zinātnieks Agris Redovičs un māksliniece Elga Grīnvalde.

Projekta iesniedzējs: Biedrība „Meistars Gothards”
Nepieciešamais finansējums: 1982.28 eiro

7.    Slavenā Kurzemes un Zemgales hercogistes dēkaiņa Magno Kavallo jeb Lielā Murzas skulptūras un strūklakas mākslinieciskā un inženiertehniskā risinājuma projekts
Projekts paredz virzīt Bauskas iedzīvotāju iniciatīvu Slavenā Kurzemes un Zemgales hercogistes dēkaiņa Magno Kavallo jeb Lielā Murzas skulptūras un strūklakas izveidi Bauskas vecpilsētā un realizēt nākošo nepieciešamo soli – tās māksliniecisko un inžiniertehnisko risinājumu.

Projekta iesniedzējs: Biedrība „Bauskas vecpilsēta”
Nepieciešamais finansējums: 1700 eiro

8.    Treniņa laukuma aprīkošana un pilnveidošana
Biedrība "Mēmeles jāšanas sporta klubs" dibināta 2010. gada 28. jūnijā. 2013. gadā biedrība ieguva Sabiedriskā labuma statusu sekojošās darbības jomās: labdarība un sports. Biedrības galvenie darbības virziens ir attīstīt un popularizēt Bauskas novadā jāšanas sportu. Katru gadu kluba biedri aktīvi piedalās dažāda līmeņa sacensībās zirgiem un ponijiem. Vidēji sezonā tiek apmeklētas vismaz 14 sacensības.
Projekta ietvaros paredzēts iegādāties 20 šķēršļu statņus un vienu grāvīti, kurus paredzēts izmantot konkūra laukuma aprīkošanā, lai nodrošinātu kvalitatīvāku jauno jātnieku sagatavošanu sacensībām un iespēju sacensības rīkot pašiem.

Projekta iesniedzējs: Biedrība „Mēmeles jāšanas sporta klubs”
Nepieciešamais finansējums: 1530.65 eiro

 

2014.gada 30.oktobrī plkst.11.00 Bauskas Rātsnamā notiks svinīgs pasākums, kurā tiks godināti konkursa uzvarētāji un teikti lieli paldies visiem konkursa dalībniekiem! 

Par "LMT Latvijai"

Jau trešo gadu "Latvijas Mobilais Telefons" sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām pilsētu iedzīvotājiem un iedzīvotāju grupām, kuri vēlas ar idejām un projektiem piedalīties savas pilsētas attīstībā, piedāvā iespēju piedalīties projektā "LMT Latvijai". Šogad "LMT Latvijai" piedalās astoņas pilsētas - Talsi, Tukums, Preiļi, Saldus, Bauska, Līvāni, Ogre un Valka. Mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas pilsētās un atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas pilsētu sabiedriskās dzīves izaugsmei.

Ieva Šomina,

sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas