Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noslēdzas airBaltic balsojums, Bauska iekļūst Top 14


Noslēdzas airBaltic balsojums, Bauska iekļūst Top 142018.09.21 Komentāri (0) Noslēdzas airBaltic balsojums, Bauska iekļūst Top 14

Godinot valsts simtgadi, Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēlas vēl vairāk nest Latvijas vārdu pasaulē, dodot 14 jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus. Šodien noslēdzās divas nedēļas ilgušais balsojums, kas pieredzēja ļoti lielu interesi. Bauska kopumā ieguva 3 716 balsis un ierindojās astotajā vietā. Kopumā balsojumā tika saņemtas 98 000 balsis. Pirmo vietu ar 9 183 balsīm ieguva Cēsu pilsēta. Top 14 iekļuva arī Alūksne, Valmiera, Kuldīga, Smiltene, Ogre, Līvāni, Gulbene, Rīga, Jelgava, Liepāja, Jūrmala un Sigulda.

 

 

 

 

Martins Gauss, airBaltic valdes priekšsēdētājs: “airBaltic ir vadošais Latvijas eksporta zīmols, kas ļauj iepazīt mūsu zemi un valsti daudziem ārvalstu viesiem. Līdz ar valsts simtgades sagaidīšanu, turpmāk viesi Rīgā regulāri ieradīsies ar jautājumu – kas ir tā pilsēta, kuras vārds atradās pie lidmašīnas durvīm. Īsus pilsētu aprakstus būs iespējams atrast arī mūsu Baltic Outlook žurnālā.”

 

airBaltic lidmašīnu Bauskas vārdā plāno nodēvēt jau līdz valsts svētkiem novembrī.

 

Airbus A220-300 nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo Airbus A220-300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

 

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas