Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noskaidroti konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” nominanti


Noskaidroti konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” nominanti2016.11.30 Komentāri (0) Noskaidroti konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” nominanti

Turpinot aizsākto tradīciju, Izglītības un zinātnes ministrija rīko konkursu, lai noskaidrotu labākos darbā ar jaunatni 2016. gadā. Šogad konkursā 13 nominācijās tika saņemti kopumā 58 pieteikumi 4 kategorijās. Konkursa noslēgums un laureātu apbalvošana notiks 9. decembrī, Jelgavā.

 

Nominācijā „Aktīvākā jaunatnes organizācija, biedrība vai nodibinājums, kas veic darbu ar jaunatni reģionālā mērogā” uzteikta biedrība "Apvienība JUMS".

Biedrības “Jaunatne smaidam” pārstāvis Renārs Manuilovs nominēts kā “Pieredzes bagātākais jaunatnes darbinieks”. 

Konkursa „Labākais darbā ar jaunatni 2016” mērķis – izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Šogad atzīmējot Eiropas Brīvprātīgā darba 20 gadu jubileju, izteikt Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atzinību tām pašvaldībām, organizācijām un iesaistītajām personām, kuras ir aktīvi piedalījušās Eiropas Brīvprātīgā darba projektu īstenošanā, tādējādi veicinot jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Konkurss „Darbs ar jaunatni” tiek rīkots reizi divos gados, un to organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Informāciju sagatavoja
Laura Liepiņa
Latvijas Jaunatnes padomes
Mediju programmas direktore
mediji@ljp.lv | +371 29334062 |
twitter.com/LJP_lv | www.ljp.lv | 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas