Trešdiena, 28. Septembris, 2022. Lana, Sergejs, Svetlana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noskaidroti iedzīvotāju aptaujas rezultāti jaunveidojamā Bauskas novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas izstrādes ietvaros


Noskaidroti iedzīvotāju aptaujas rezultāti jaunveidojamā Bauskas novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas izstrādes ietvaros2021.06.07 Komentāri (0) Noskaidroti iedzīvotāju aptaujas rezultāti jaunveidojamā Bauskas novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas izstrādes ietvaros

2021. gada sākumā Bauskas novada pašvaldība, sadarbībā ar  Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadiem, uzsāka darbu pie jaunveidojamā Bauskas novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes (turpmāk - attīstības plānošanas dokumenti). Lai noskaidrotu jaunveidojamā Bauskas novada iedzīvotāju viedokli, no 2021. gada 20. aprīļa līdz 20. maijam tika organizēta aptauja.

Iedzīvotāju aptaujas mērķis bija noskaidrot iedzīvotāju viedokli par esošajiem pakalpojumiem novados, jaunveidojamā Bauskas novada attīstības iespējām un esošajām problēmām (Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā) un to iespējamajiem risinājumiem.

Aicinājums iedzīvotājiem piedalīties aptaujās tika izplatīts dažādos publiskos komunikācijas kanālos: pašvaldību tīmekļa vietnēs un sociālo tīklu kontos, informatīvajos izdevumos un publiskajā ārtelpā dažādās vietās visu četru novadu teritorijās.

Aptaujā piedalījās 549 respondenti un tās aizpildīšana bija anonīma. Aptaujā bija iekļauti 16 jautājumi.

Iedzīvotāju aptaujas rezultāti ŠEIT.

Pateicamies ikvienam iedzīvotājam, kurš  piedalījās aptaujā, aizpildot anketu un sniedzot savu vērtējumu par dzīvi novadā, pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, pašvaldības darbu un novada attīstības iespējām.


Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildu informācija, lūdzam sazināties,  sūtot e-pastu uz adresi: planojums@bauska.lv

Vairāk par sabiedrības iesaisti jaunveidojamā Bauskas novada (šobrīd – Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku  novadi) ilgtspējīgas attīstības stratēģijas izstrādē lasi ŠEIT.

Plānosim jaunā Bauskas novada attīstību kopā!

Ilze Tijone
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas