Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

„Nosargāt! Ieteikumi bērnu drošībai vasaras mēnešos"


 „Nosargāt! Ieteikumi bērnu drošībai vasaras mēnešos2021.06.28 Komentāri (0) „Nosargāt! Ieteikumi bērnu drošībai vasaras mēnešos"

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 speciālisti ir sagatavojuši jaunu informatīvo materiālu vecākiem „Nosargāt! Ieteikumi bērnu drošībai vasaras mēnešos". Tajā viegli uztveramā veidā sniegti ieteikumi, kas palīdzēs pasargāt bērnu dažādās iespējami riskantās situācijās.

Ne vienmēr visu ir iespējams paredzēt - tāda ir pasaules kārtība, un tomēr - runāt caur spēlēm, caur bērniem saistošām nodarbēm mācīt, būt tuviem, lai bērns nebaidās lūgt palīdzību un uzdot jautājumus, jaunās situācijās censties būt līdzās (pat ja ne vienmēr fiziski blakus, tad vismaz acu skatiena attālumā) - to var. Un tas jau ir tik daudz!", saka informatīvā materiāla autori, aicinot veltīt nedaudz vairāk sava laika bērnu drošībai.

Atgādinām, ka vasarā iespējas bērniem gūt dažādas traumas ir īpaši lielas. Tuvojoties garajām brīvdienām, kas turklāt norisēs ļoti karstos laika apstākļos, ir īpaši būtiski parūpēties par bērnu drošību - gan mājā, gan dzīvoklī, gan laukā, un it īpaši - pie ūdens. Sargāsim sevi un savus tuvākos!

Informatīvais materiāls ŠEIT

Informācijas avots:
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas