Svētdiena, 14. Augusts, 2022. Virma, Zelma, Zemgus

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Noris būvdarbi Bauskas industriālajā parkā


Noris būvdarbi  Bauskas industriālajā parkā2018.11.09 Komentāri (0) Noris būvdarbi Bauskas industriālajā parkā

Bauskas industriālajā zonā kopš septembra vidus noris būvdarbi. Lidlauka ielas un pieslēguma A7 būvniecība ir viens no daudzajiem šoruden veicamajiem darbiem Bauskā.  Labvēlīgie laika apstākļi ļauj virzīties uz priekšu un domājams, ka novembrī darbi turpināsies tikpat raiti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nozīmīgākie darbi, kas paveikti nepilnu divu mēnešu laikā ir teritorijas sagatavošanas darbi, piemēram, izzāģēti koki un likvidēti krūmi, noņemta augu zeme vairāk kā 28 000 m3, uzsākta kanalizācijas tīklu izbūve. Industriālajā teritorijā ir izbūvēti vairāk kā 900 metri kanalizācijas tīklu, uzstādītas 22 akas, izbūvēti ūdensvadi vairāk kā 1600 m garumā un izveidots viens pieslēgums ūdensvadam. Teritorijā uzsākta lietus ūdens kanalizācijas izbūve. Veikti projektā paredzētie Pūriņu ielas krustojuma pārbūves darbi, tai skaitā ierakuma, uzbēruma un pilnas ceļa konstrukcijas pārbūve, darbi pabeigti līdz šķembu virskārtai. Asfaltēšanas darbi plānoti nākamgad. Šogad projekta ietvaros tiks turpināta lietus ūdens kanalizācijas izbūve un gāzes vada izbūve.

 

Būvdarbus objektā veic SIA „YIT Infra Latvija”, atbilstoši SIA „Vertex projekti” izstrādātajam būvprojektam, būvuzraudzība ir SIA „Jurēvičs un partneri”  pārziņā.

 

Līgums ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru ir noslēgts 2018.gada 31.oktobrī, saņemts avanss darbu veikšanai 800 000,00 EUR apmērā. Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 3 245 396,15 eiro, tai skaitā attiecināmās izmaksas 2 988 935,49 eiro, plānotais ERAF līdzfinansējums 85% no attiecināmām izmaksām, jeb 2 540 595,17 eiro. Projekta īstenošana ir plānota 22 mēnešus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilze Tijone,
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja

 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas