Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Nobalso par jaunajiem ielu nosaukumiem Janeikās, Jauncodē un Bērzkalnos


Nobalso par jaunajiem ielu nosaukumiem Janeikās, Jauncodē un Bērzkalnos2020.07.13 Komentāri (0) Nobalso par jaunajiem ielu nosaukumiem Janeikās, Jauncodē un Bērzkalnos

Gada sākumā Bauskas novada dome pieņēma saistošos noteikumus par jaunajām Bauskas pilsētas robežām. Tā kā vairāku ielu nosaukumi paplašinātajā teritorijā ir vienādi, nepieciešams veikt nosaukumu maiņu.

Visvairāk nomaināmo ielu nosaukumu  - seši - ir Janeiku ciemā, divām ielām nosaukumi jāmaina Jauncodē, savukārt Bērzkalnos vienai ielai nepieciešams dot divus jaunus nosaukumus. Līdz 13.jūlijam pašvaldība aicināja iedzīvotājus iesniegt savus priekšlikumus ielu nosaukumu maiņai. No saņemtajiem priekšlikumiem katrai ielai izvēlēti tie nosaukumi, kas nedublējas, ir labskanīgi vai norādīti vairāk kā vienu reizi.

Upes ielas Jauncodē iedzīvotāji pašvaldībā vērsās ar iesniegumu, kurā lūdz ielas nosaukumu mainīt uz Laivu ielu. Pašvaldība ir ņēmusi vērā Upes ielas iedzīvotāju vēlmi, tāpēc Upes iela no balsojuma ir izņemta. Līdzīgi joprojām var rīkoties arī citu ielu iedzīvotāji, kuru ielām nosaukumu jāmaina Bauskas robežu paplašināšanas dēļ. Līdz 20.jūlijam pašvaldība aicina iedzīvotājus balsot par iesniegtajiem priekšlikumiem.

PAPILDINĀTS: 13.jūlijā saņemt iesniegums no visiem Pīlādžu ielas (nepāra numuri) Bērzkalnos iedzīvotājiem, ielu nodēvēt par Jasmīnu ielu. Līdz ar iesnieguma saņemšanu arī balsojums par Pīlādžu ielas (nepāra numuri) Bērzkalnos jauno nosaukumu ir apturēts.

Balsošanas anketa pieejama šeit: https://forms.gle/kmM8qgpaNNzFgHX67 

Ielu nosaukumi tiek mainīti tām ielām, kurās ir mazāk īpašumu. Ja īpašumu skaits ir līdzvērtīgs, tiek ņemts vērā deklarēto personu skaits, tādejādi ielu nosaukumu maiņa skars iespējami mazāk iedzīvotāju.

Visērtāk nobalsot ir aizpildot anketu, taču savu balsojumu iedzīvotāji var sūtīt arī uz elektroniskā pasta adresi planojums@bauska.lv, kā arī izteikt mutiski, zvanot uz tālruņa numuru 63963972.

 

Ieva Šomina
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. +371 26591209


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas