Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

No Ceraukstes pazudušais pusaudzis Jānis Puks atradies Rīgā


No Ceraukstes pazudušais pusaudzis Jānis Puks atradies Rīgā2017.07.27 Komentāri (0) No Ceraukstes pazudušais pusaudzis Jānis Puks atradies Rīgā

Šodien pusdienlaikā atrasts 12 gadu vecais zēns no Bauskas novada Ceraukstes pagasta, ko vakar policija izsludināja meklēšanā.

Jānis Puka atrasts Rīgas autoostā, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā inspektore Diāna Briede. Pazudušo novērošanas kameru ierakstos un tiešraidē pazinuši Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki.

Ceraukstes pagasta pārvaldes vadītājs Viesturs Janševskis portālam apstiprināja, ka saņemta vēsts par zēna atrašanu. Ceturtdien pēcpusdienā sociālā darbiniece Inese Kalniņa kopā ar zēna māti devās viņam pakaļ.

«Līdz šim zēnam nav bijusi tieksme uz klaiņošanu. Viņš dažkārt palicis pie draugiem pa nakti, bet vienmēr pārradies laikus. Kad šoreiz viņš nebija atgriezies pēc divām dienām, vecāki devās uz policiju,» stāsta V. Janševskis, «pagastā visi bija gatavi viņu meklēt, taču noskaidrojās, ka puika devies kur tālāk. Esam laimīgi, ka viss beidzies labi.»

Jau ziņots, ka zēns 22. jūlijā bija aizgājis no dzīvesvietas Bauskas novada Ceraukstes pagastā un līdz 27. jūlija dienas vidum viņa atrašanās nebija zināma. Par pazudušo dēlu policijai ziņojusi māte. Meklēšanā pusaudzi izsludināja Valsts policijas Bauskas iecirknis.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas