Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

No 7.maija sāksies intensīva Pilskalna ielas pārbūve


No 7.maija sāksies intensīva Pilskalna ielas pārbūve2019.05.03 Komentāri (0) No 7.maija sāksies intensīva Pilskalna ielas pārbūve

Sākotnēji plānoti frēzēšanas darbi no 1.maija ielas līdz Pionieru ielai. Frēzēšanas laikā satiksme tiks organizēta pa vienu joslu, bet jau drīzumā, līdzko Latvijas Valsts ceļi apstiprinās remontdarbu apbraukšanas shēmu, Pilskalna iela satiksmei tiks slēgta. Iedzīvotājiem, kuri dzīvo Pilskalna ielā, tiks nodrošināta piekļuve īpašumiem.

 

Satiksmes organizācijas shēmas frēzēšanas darbu laikā: ŠEIT

 

Kopējās pārbūvējamās ielas brauktuves garums ir 1270 metri (m), bet platums – 6 m. Ietves tiks konstruējamas 545 m garumā un 1.50-2.30 m platumā, savukārt konstruējamo gājēju - velosipēdu celiņu platums būs no 2.60 m - 3.10 m. Rekonstruējamā ietves un celiņa segums – bruģis.

 

Visā ielas garumā līdz Kraujas ielai paredzēts izbūvēt gājēju - velosipēdistu celiņu. Ņemot vērā ierobežoto ielas izbūves zonu un esošo, nesen izbūvēto laternu novietojumu, trases sākumā (līdz Skolas ielai) un trases beigās (trases posms Pionieru iela-Kraujas iela) paredzēta 1.50 m plata ietve, bet trases vidusdaļā, kur paredzēta lielākā velosipēdistu plūsma - dalītais celiņš ar platumu - 3.10 metri.

 

Ielas kreisajā pusē no trases sākumā (līdz Skolas ielai) un pie pilsētas stadiona, kā arī ielas labajā pusē trases beigās (trases posms-Kraujas iela-Upmalas iela) paredzēts rekonstruēt esošo gājēju ietvi. Gājēju ietves zonā, visā pārbūvējamā posma garumā un visās noejās, ievērojot vides pieejamības prasības, paredzēts izbūvēt taktīlā bruģa joslas.

 

Ielas pārbūves laikā notiks sekojoši inženiertehnisko komunikāciju izbūves darbi:
- Ūdensapgādes tīkla labošana posmā no Pionieru ielas līdz Kraujas ielai;
- L
ietusūdens kanalizācijas tīklu ierīkošana no trases sākuma (tilts) līdz Skolas ielai, no Kraujas ielas līdz Upmalas ielai, kā arī atsevišķi pieslēgumi visā trases garumā;
- Vājstrāvas tīkla izbūve posmā no trases sākuma līdz Skolas ielai, no Sporta ielas līdz Pionieru ielai un ielu šķērsojumos līdz Upmalas ielai;
- Elektrības kabeļu ieguldīšana Pionieru ielas šķērsojumā un no Pionieru ielas līdz Pilskalna ielai 51;
- Drenāžas tīklu izbūve no trases sākuma līdz Skolas ielai.

 

Pilskalna ielas pārbūvi veiks būvuzņēmējs SIA “YIT Infra Latvija” par 1 959 362.08 EUR (ieskaitot PVN). Būvuzraudzību veiks SIA “BaltLine Globe” par 37 948.02 EUR (ieskaitot PVN), bet autoruzraugs ir SIA “DDP” par 3 267.00 EUR (ieskaitot PVN). Pilskalna ielas pārbūves izpildes laiks noteikts 72 nedēļas no būvdarbu zonas NP abpusējas parakstīšanas dienas.

 

Artūrs Dulbe, Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciālisti


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas