Sestdiena, 28. Maijs, 2022. Vilhelms, Vilis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

No 15.novembra daļai Bauskas novada Skaistkalnes pagasta adrešu mainās pasta indekss


No 15.novembra daļai Bauskas novada Skaistkalnes pagasta adrešu mainās pasta indekss2021.11.10 Komentāri (0) No 15.novembra daļai Bauskas novada Skaistkalnes pagasta adrešu mainās pasta indekss

Lai uzlabotu pasta pakalpojumu pieejamību un paātrinātu pasta sūtījumu piegādes procesu, no 2021.gada 15.novembra tiek mainīts vairāk nekā 100 Bauskas novada Skaistkalnes pagasta adrešu pasta indekss – klientiem, kuru adrešu līdzšinējais pasta indekss ir LV-3915, turpmāk būs jāizmanto indekss LV-3924. Latvijas Pasts atgādina, ka tehnisku iemeslu dēļ Skaistkalnes pasta nodaļa uz pagaidu periodu strādā katru darbdienu no plkst. 8 līdz 9, bet sūtījumu saņemšana pasta nodaļā iespējama, iepriekš to piesakot pa tālruni 67008001 vai 27008001, savukārt bez iepriekšēja pieteikuma Skaistkalnes iedzīvotāji sūtījumus var saņemt arī Vecumnieku pasta nodaļā.

 

 

Lai uzlabotu pasta pakalpojumu pieejamību un sūtījumu piegādes procesu, no 2021.gada 15.novembra tiek mainīts pasta indekss Bauskas novada Skaistkalnes pagasta 109 adresēs – klientiem, kuru adrešu līdzšinējais pasta indekss ir LV-3915, turpmāk būs jāizmanto indekss LV-3924. Precīzs adrešu saraksts, kurām tiek mainīts pasta indekss, pieejams: ŠEIT. Precīzu adresi un pasta indeksu iespējams noskaidrot arī Latvijas Pasta mājaslapas sadaļā Pārbaudīt adresi.

 

Tā kā pasta indekss ir svarīga adreses sastāvdaļa, Latvijas Pasts aicina Bauskas novada Skaistkalnes pagasta attiecīgās teritorijas iedzīvotājus pievērst tam uzmanību un no 15.novembra mainīto pasta indeksu LV‑3924 izmanot saziņā, visa veida sūtījumu nosūtīšanā un saņemšanā, kā arī abonējot preses izdevumus. Par mainīto pasta indeksu aicinām informēt arī sūtījumu nosūtītājus, no kuriem tie tiek saņemti attiecīgās teritorijas adresēs. Nepareiza indeksa norādīšanas gadījumā sūtījums sasniegs adresātu, taču ar novēlošanos, jo visi sūtījumi primāri tiek šķiroti atbilstoši indeksam.

 

Latvijas Pasts atgādina, ka tehnisku iemeslu dēļ uz pagaidu periodu ir mainīts Skaistkalnes pasta nodaļas darbalaiks – visi pasta pakalpojumi tiek nodrošināti katru darbdienu no plkst. 8 līdz 9 vai arī iedzīvotāji var izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā. Saņemot aicinājumu par sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma saņemšanu Skaistkalnes pasta nodaļā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001. Bez iepriekšēja pieteikuma Skaistkalnes iedzīvotāji šajā periodā sūtījumus varēs saņemt arī Vecumnieku pasta nodaļā Rīgas ielā 28 pirmdienās un trešdienās no plkst. 7.30 līdz 18, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 7.30 līdz 15.

 

Informācija par pasta indeksa maiņu Bauskas novada Skaistkalnes pagastā no 15.novembra tiks ievietota katra klienta pastkastītē.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas