Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

No 12.aprīļa Bauskas novada vispārizglītojošās skolās atsāksies mācības klātienē


No 12.aprīļa Bauskas novada vispārizglītojošās skolās atsāksies mācības klātienē 2021.04.08 Komentāri (0) No 12.aprīļa Bauskas novada vispārizglītojošās skolās atsāksies mācības klātienē

Stingri ievērojot visus valstī ieviestos piesardzības un drošības pasākumus, mācības klātienē Bauskas novada izglītības iestādēs atsāks 1.-6.klases un 12.klašu skolēni, kā arī 7.-9. klases un 10.-11. klases skolēni pēc rotācijas principa. 

Trešdien, 7.aprīlī, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks parakstījis rīkojumu, kurš Bauskas novada izglītības iestādēs paredz atsākt mācības klātienē no 12.aprīļa ievērojot visas normatīvajos aktos noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

 

 

 

 

Rīkojums paredz, ka Bauskas novada izglītības iestāžu direktoriem jānodrošina normatīvajos aktos noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, jāveic nepieciešamie epidemioloģiskie drošības pasākumi, kas  nodrošina izglītojamajam iespēju nokļūt izglītības iestādē veselībai drošā veidā un citas prasības, lai mācību process klātienē notiktu maksimāli droši. Skolēniem un pedagogiem mācību procesa laikā obligāti jāvelk sejas maskas.

 

Mācībām notiekot klātienē, tiks nodrošināta arī skolēnu ēdināšana izglītības iestādēs.

 

Informācija par skolēnu plūsmu organizēšanu un mācību procesa kārtību pieejama izglītības iestāžu mājaslapās un e-klasē.  

 

Pēc Slimību profilakses un kontroles centra apkopotajiem datiem, Bauskas novadā divu nedēļu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem 8.aprīlī bija 196. Kā zināms, mācības klātienē var atsākties, ja gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju nepārsniedz 200.

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas