Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

No 1.jūnija līdz 30.septembrim Latvijas


No 1.jūnija līdz 30.septembrim Latvijas - Lietuvas pierobežā notiks tūrisma akcija “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”2020.05.18 Komentāri (0) No 1.jūnija līdz 30.septembrim Latvijas - Lietuvas pierobežā notiks tūrisma akcija “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”

Jau ceturto gadu  Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku  novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā organizē kopīgu tūrisma akciju “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā,  veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus.

 

 

 

 

 

Šogad akcija norisināsies no 1.jūnija līdz 30. septembrim. Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem! Visi objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas.  Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem (jāuztaisa selfijs). Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku,  Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam! Tie, kuriem patīk tehnoloģijas, lejuplādējot  mobilo aplikāciju – Kaimini Zemgale, savu selfiju varēs uzlādēt turpat pie objekta, vai arī vēlāk, kad pieejams internets. Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros vai lejupielādējot tās mobilajā aplikācijā līdz  5.oktobrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām: 4 velosipēdiem un 4 elektriskajiem skrejriteņiem, kā arī 8 vietējo uzņēmēju dāvanu kartēm.

 

Lai veicinātu akcijas atpazīstamību,  tūrisma nozares profesionāļi jau izveidojuši īsu amatiervideo, bet jūnijā būs pieejams profesionāls reklāmas video par to, kā piedalīties akcijā, kuri  objekti jāapmeklē un kādas izskatās galvenās balvas. Akcijas brošūras – kartes  iepriekšminētajos tūrisma informācijas centros būs pieejamas no 1.jūnija, bet, lai simboliski dotu startu akcijai,  projekta darba grupa maija beigās tiksies preses konferencē pie Latvijas - Lietuvas robežas.

 

Sīkāk par akcijas objektiem, pierobežas tūrisma piedāvājumu un aktuālitātēm var uzzināt Facebook lapā @kaiminizemgale un projekta mājas lapā: ŠEIT

Video facebook.com pieejams: ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja:
Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas TIC vadītāja un projeka koordinātore
26457713, www.visit.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas