Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

NENOKAVĒ


NENOKAVĒ - Atgādinām, ka nekustamā īpašuma nodokļa trešais maksājums veicams līdz 2015.gada 15.augustam.2015.08.14 Komentāri (0) NENOKAVĒ - Atgādinām, ka nekustamā īpašuma nodokļa trešais maksājums veicams līdz 2015.gada 15.augustam.

Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31.martā, 15.maijā, 15.augustā un 15.novembrī, vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā – avansa veidā.

Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, nodokļa maksātāji var izmantot portālu www.epakalpojumi.lv.

Portāls sniedz iespēju:

  • Iegūt informāciju par savu nekustamo īpašumu nodokli Latvijas pašvaldībās;
  • Sekot līdzi nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem;
  • Apmaksāt nekustamā īpašuma nodokli par sev piederošajiem vai par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem jau sagatavotā maksājumā, izmantojot ērtāko Ibanku;
  • Pieteikties elektroniskai maksāšanas paziņojumu saņemšanai;
  • Pieteikties e-pasta vai SMS atgādinājumam par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņa tuvošanos.

Aicinām nodokli samaksāt laicīgi, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.

Lai nerastos pārpratumi saistībā ar nodokļa apmaksas termiņu, aicinām pieteikties atgādinājumu saņemšanai par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņa tuvošanos e-pastā vai īsziņas veidā uz mobilo tālruni (SMS). Atgādinājuma vēstule uz norādīto e-pastu tiks izsūtīta septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet SMS veidā – maksāšanas termiņa samaksas dienā.

Atgādinām, ka nekustamā īpašuma nodokļa maksātājam – juridiskai personai – mēneša laikā no nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas pienākuma rašanās brīža turpmākai saziņai ar NĪN administratoru ir jāpaziņo sava elektroniskā pasta adrese. 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas