Sestdiena, 25. Marts, 2023. Marita, Māra, Mārīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Nedēļas nogalē gaidāms aktīvās atpūtas festivāls «Birztaliņa» Dāviņos


Nedēļas nogalē gaidāms aktīvās atpūtas festivāls «Birztaliņa» Dāviņos2022.08.18 Komentāri (0) Nedēļas nogalē gaidāms aktīvās atpūtas festivāls «Birztaliņa» Dāviņos

Bauskas novada Dāviņos 20.augustā visas dienas garumā ar plašu programmu notiks aktīvās atpūtas festivāls “Birztaliņa”.

 

Pasākumu saturisko daļu rīko nodibinājums “Darīt un darboties” kopā ar Dāviņu pagasta jauniešiem. Plānots, ka visas dienas garumā notiks sportiskas sacensības futbolā, volejbolā, strītbolā, kā ar saviem uzdevumiem un paraugdemonstrējumiem piedalīsies arī Zemessardzes Bauskas 53.kājnieku bataljona zemessargi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas daļas ugunsdzēsēji. Pasākumā iesaistīsies arī nevalstiskās organizācijas – biedrība “Jaunatne smaidam”, “Mums pieder pasaule”, “Laiks jauniešiem”, kā arī nodibinājums “ViedDoma”, kas nodrošinās savas aktivitātes, piemēram, biedrība “Jaunatne smaidam” piedāvās klinšu kāpšanas sienas aktivitātes, bet “Mums pieder pasaule” organizēs balonu spēlu.

 

Pasākumu organizatori šo pasākumu salīdzina ar sporta un reizē lietderīga brīvā laika pavadīšanas svētkiem.

 

Sportiskās aktivitātes noritēs laika posmā no plkst. 12.00 līdz 14.00, un no 16.00 līdz 18.00, bet laika posmā no plkst. 14.00 līdz 16.00 gaidāmi mākslinieku priekšnesumi. Pasākuma organizatori aicinājuši viesos komiķi Maksimu Trivaškeviču ar standup izrādi “Latviešu komiķis”, muzicēs Kristīne Šomase un baušķenieks Edgars Kārkliņš, bet plkst. 19.00 solokoncertu sniegs reperis Deniss Stepanovs.

 

Festivāla nosaukums “Birztaliņa” izmantots, jo pasākums notiks Dāviņu sporta laukumā blakus bērzu birzij, kā arī tādēļ, ka Dāviņu ciema nosaukums agrāk bija Birzes.

 

Pasākuma jaunākajiem apmeklētājiem bez maksas tiks piedāvātas piepūšamās atrakcijas un ūdensbumba. Gaidāmi pārsteigumi!

 

Pasākums sāksies plkst. 11. un noslēgsies nākamās dienas 01:00, kad noslēgsies diskotēka. Līdz diskotēkai gaidāma virves vilkšana, orientēšanās. Festivāls notiks Dāviņu sporta laukumā, bērzu birzī, kā arī rotaļu laukumā.

 

Aicinām sekot sociālajos tīklos “Facebook” un “Instagram”, meklējot “Birztaliņu”!

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Papildu informācija: Bauskas novada Dāviņu pagasta jaunatnes darbinieks Kaspars Kalējs, tālr. +371 28897461, e-pasts - kasparskalejs123@gmail.com

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas