Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Naktī uz piektdienu izpostīts PII Pasaulīte teritorijas nožogojums


Naktī uz piektdienu izpostīts PII Pasaulīte teritorijas nožogojums2018.10.26 Komentāri (0) Naktī uz piektdienu izpostīts PII Pasaulīte teritorijas nožogojums

Šī gada vasarā, ieguldot 6442 EUR, Pasaulītes bērnu dārzam Saules ielā tika uzstādīts jauns teritorijas nožogojums. Vecais žogs bija nokalpojis un vairs negarantēja mazuļu drošību. Par jauno žogu priecājās gan iestādes vadība, gan bērnu vecāki. Bija drošāk un, protams, arī skaistāk!

Skats, kurš šorīt sagaidīja iestādes darbiniekus, kad viņi ieradās darbā bija sirdi plosošs - noticis prātam neaptverams vandālisms, naktī uz piektdienu izpostīti ir aptuveni 90% uzstādītā jaunā žoga.

Par notikušo pašvaldība lūgs Valsts policiju ierosināt krimināllietu, tāpat lūdzam atsaukties ikvienu, kuram ir informācija par pagājušās nakts notikumiem pie PII Pasaulīte. Notikušā aculieciniekus aicinām zvanīt Pašvaldības policijai 20278188.

Neticami skumji noskatīties, kā kārtējo reizi tīšuprāt sabojāts labi padarīts darbs, īpaši tāpēc, ka šoreiz tas tika darīts mūsu pašu bērnu drošībai!

Lai gan kopumā vandālisma aktiem pret pašvaldības īpašumu ir tendence samazināties, tie atsevišķie gadījumi, kas notiek, izceļas ar īpašu nežēlestību pret infrastruktūru. Pašvaldība sapostīto infrastruktūru, protams, atjauno un ik viens šāds vandālisma akts prasa ieguldīt gan papildus līdzekļus, gan darbu, nemaz nerunājot par sarūgtinājumu, kādu rada mūsu sabiedrības, mūsu pašu vietējās kopienas nevērība pret to, kas paveikts, lai mūsu pilsēta un novads no dienas uz dienu kļūtu skaistāks, sakoptāks un drošāks mūsu iedzīvotājiem.

Pašvaldība aicina ikvienu nepalikt vienaldzīgiem, ja gadās nonākt saskarē ar šādiem vandālisma gadījumiem un redzot, ka kaut kur tiek postīts un demolēts, nekavējoties ziņot pašvaldības policijai. Nekādā gadījumā neaicinām iedzīvotājus pašiem atrisināt problēmu, jo tas var radīt draudus jūsu veselībai. Tāpat aicinām pārrunāt ar saviem bērniem nepieciešamību saudzēt un cienīt citu darbu, jo nereti vandālisma veicēji ir tieši pusaudži. Ikvienam no mums taču patīk dzīvot sakārtotā un skaistā vidē, tāpēc izturēsimies ar cieņu viens pret otra paveikto, jo mūsu pilsēta un novads ir mūsu visu kopīga atbildība!

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
63963975


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas