Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Nākamnedēļ Bauskā atklās Higiēnas centru


Nākamnedēļ Bauskā atklās Higiēnas centru 2016.12.28 Komentāri (0) Nākamnedēļ Bauskā atklās Higiēnas centru

28.decembrī, trešdien, atklās Higiēnas centru Rūpniecības ielā 7, Bauskā.

Ne tikai Bauskas novada pagastos, bet arī pilsētā ir gana daudz ģimenes ar niecīgiem ienākumiem, kuras dzīvo nelabiekārtotos dzīvokļos, gados veci cilvēki, kuriem nav iespējas mājās izmantot dušu, lietot veļas mazgājamo mašīnu.

Lai risinātu šo problēmu, 2013. gada nogalē Bauskas novada domē tika pieņemts lēmums rekonstruēt pamazām par graustu paliekošo kādreizējo svaru māju, kas atrodas Sociālā dienesta sētā Rūpniecības ielā 7 Bauskā, un izstrādāt rekonstrukcijas projektu, paredzot tajā higiēnas centra izveidi.

Ēkas projektu izstrādāja SIA “BM-projekts”. Projekta īstenošana pēc iepirkuma procedūras 2015. gada decembrī tika uzticēta būvniekiem SIA „FF” ar piedāvāto kopējo līgumcenu 191 245,36 EUR.

Daudz dzirdēts par problēmām ar būvniekiem, bet sadarbība ar SIA “FF” būvniekiem bija konstruktīva un laba. Savus pienākumus rūpīgi veica arī būvuzraugs Raivo Soks. Līdz ar to jau šī gada nogalē Bauskas pilsēta vecā grausta vietā ieguvusi skaisti atjaunotu ēku. Tur Bauskas novadā grūtībās nonākušie iedzīvotāji var nomazgāties un izmazgāt veļu. Savukārt jaunieši un ģimenes ar vājām sociālajām prasmēm ir ieguvušas telpas, kur Sociālā dienesta speciālisti mācīs nepieciešamās prasmes un iemaņas dzīvei. Telpās notiks arī nodarbības un apmācības jauniešiem ar invaliditāti, tādējādi viņu aprūpētājiem nodrošinot atelpas brīža pakalpojumus.

Iveta Kubliņa,
Sociālā dienesta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas