Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Nāc ēnot pašvaldības speciālistus


Nāc ēnot pašvaldības speciālistus2015.01.23 Komentāri (0) Nāc ēnot pašvaldības speciālistus

Arī šajā gadā Bauskas novada pašvaldības iestāde „Bauskas novada administrācija” iesaistās Ēnu dienas aktivitātēs. Skolēni var pieteikties ēnot 17 pašvaldības speciālistus. Iespējams kļūt par ēnu gan domes priekšsēdētājam, gan Attīstības nodaļas speciālistiem, sabiedrisko attiecību speciālistiem, speciālistiem Saimnieciskajā nodaļā, Sabiedriskās kārtības nodaļā un Kancelejā u.c. Ēnu dienas 2015 Ēnu devēju vakanču reģistrēšana norisinās no 12.janvāra līdz 2.februārim. Ēnotāju pieteikšanās norisinās no 19.janvāra līdz 4.februārim. 

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. 

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas