Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Mūspuses novadi uzsāk sadarbību kopīgā projektā


Mūspuses novadi uzsāk sadarbību kopīgā projektā2018.07.27 Komentāri (0) Mūspuses novadi uzsāk sadarbību kopīgā projektā

Bauskas, Vecumnieku, Iecavas un Rundāles novadu pārstāvji jūlijā vidū pulcējās Īslīces SOS bērnu ciematā uz oficiālo Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam ietvaros uzsāktā projekta “Sociālo atbalsta pakalpojumu efektivitātes un pieejamības uzlabošana audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem, lai stiprinātu viņu spēju aizsargāt un audzināt bērnus, kuri pakļauti riskam” (LLI - 405) atklāšanu. Pasākumā ievadvārdus teica Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas Nacionālā direktore Ilze Paleja. Viņa izteica gandarījumu par projekta ideju un paredzamo darbu, kas sasaucas ar jaunajiem Ministru kabineta noteikumiem saistībā ar audžuģimeņu specializācijām un atbalsta centru dibināšanu. Direktore arī atzina, ka ieguldīts liels darbs un daudz enerģijas, lai būtu šāds rezultāts.

 

 

Projekta vadītāja Ilze Bumbiere informēja klātesošos par projekta ideju un pieejamo kopējo EARF fonda finansējumu, kas veido 195 015,01 eiro. Informāciju par līdz 2019.gada beigām plānotajām aktivitātēm un pasākumiem četros Zemgales reģiona novados sniedza projekta koordinatore Irēna Kalniņa. Par kaimiņu un šī projekta partneru Lietuvas SOS Bērnu ciematu asociācijas pieredzi un darbu šajā jomā stāstīja partnervalsts projekta koordinatore Olga Iļjina. Lietuva darbu ar audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem uzsāka jau 2016.gadā. Atbalstu projekta idejai un līdzšinējai sadarbībai pauda arī Bauskas novada Sociālā dienesta vadītājs Aivars Melderis.

 

Šobrīd ir uzsākts darbs, lai izzinātu Zemgalē dzīvojošo audžuģimeņu, aizbildņu un adoptētāju vēlmes un vajadzības viņu darbā un apzinātu nepieciešamo atbalstu, veicot ģimeņu anketēšanu. Atgādinām, ka projekta komanda strādā Īslīces SOS Bērnu ciemata telpās, kur visi ieinteresētie tiek laipni gaidīti,  kā arī sīkāka informācija pieejama pa tālruni 27880031.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Irēna Kalniņa,
Projekta koordinatore Latvijā


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas