Pirmdiena, 16. Maijs, 2022. Edijs, Edvīns

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Multimediju studija Bauskā atver radošās darbnīcas


Multimediju studija Bauskā atver radošās darbnīcas2016.01.22 Komentāri (0) Multimediju studija Bauskā atver radošās darbnīcas

22. un 23. janvārī Multimediju studijā, Bauskas Bērnu un jauniešu centra Dzeltenās mājas telpās, paredzētas pirmās radošās darbnīcas par projektu vadīšanu. 

22.janvārī no plkst.13-17 interesenti varēs apgūt projektu vadīšanas pamatus, lietvedību un projektu rakstīšanu. Praktiskajā nodarbībā tiks meklētas idejas Bērnu un jauniešu centra 50 gadu jubilejai un studijas attīstībai. 

Nākamajā dienā, 23.janvārī, no plkst. 10-14 paredzēts apgūt projektu attīstīšanu. To vadīs vieslektors Guntis Stirna, Latvijā pazīstams reklāmas un komunikācijas guru (https://www.linkedin.com/in/guntisstirna).

Nākamā nodarbība paredzēta 30.janvārī plkst.10, kad notiks pirmās nodarbības rezultātu izvērtēšana, izvēlēto projektu darba progresa izvērtēšana, diskusijas par multimediju pielietošanu novada un novada skolu vajadzībām.  
Multimediju studijas nodarbības ir bez maksas, tāpēc tajās piedalīties tiek aicināti visi, kas vēlas uzzināt ko jaunu un realizēt sen lolotas idejas. 

Šīs un turpmāk plānotās Multimediju studijas aktivitātes neaprobežosies ar 'pulciņa' formātu, bet tiks paplašinātas līdz publisku projektu veidošanai Bauskai un novadam. Mērķis ir izveidot JAUNIEŠU PRODUCENTU CENTRU, kas varētu  pašvaldībai palīdzēt pasākumu rīkošanā un vizuālo materiālu veidošanā.

Dmitrijs Ščegoļevs
Bauskas Bērnu un jauniešu centrs
m.t. +371 29462055

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas