Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Mežotniešiem pasniedz Bauskas novada „Goda rakstu”


Mežotniešiem pasniedz Bauskas novada „Goda rakstu”2021.02.04 Komentāri (0) Mežotniešiem pasniedz Bauskas novada „Goda rakstu”

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks 4.februārī devās uz Mežotnes pagastu, lai pasniegtu pašvaldības apbalvojumu „Goda raksts” diviem  Mežotnes pagasta iedzīvotājiem – Jānim Alonderim un Dainai Dārzniecei.

Ņemot vērā ārkārtējās situācijas ieviestos nosacījumus, apbalvojumu pasniegšana nevar notikt kā ierasts – kādā svinīgā pasākumā vai svētkos. Šoreiz pašvaldības vadība apmeklēja apbalvojuma saņēmējus. Priekšsēdētājs pateicās abiem mežotniešiem par darbu sava pagasta un novada labā, vēlot labu veselību un izdošanos.

Abus sava pagasta iedzīvotājus apbalvošanai virzījusi Mežotnes pagasta pārvalde. Sava pagasta cilvēkus godināt bija ieradies arī pārvaldes vadītājs Zigurds Kalējs.

 

 

Jānis Alonderis ir Mežotnes pagasta attīrīšanas iekārtu operators. Apbalvojuma pasniegšanas brīdī Jānis atradās savā darba vietā. Kā minēts apbalvojuma pieteikumā: „Savu darbu J.Alonderis veic priekšzīmīgi, neskaitot darba stundas. Nozīmīgu savas dzīves daļu strādājis Mežotnes internātvidusskolā, kur veicis saimnieka amata pienākumus. Ārpus saviem darba pienākumiem J.Alonderis daudz laika un darba ieguldījis Mežotnes parka sakopšanā”. J.Alonderis pats atzina, ka viņa dzīve un darba mūžs bijis raibu raibais un par to varētu uzrakstīt grāmatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daina Dārzniece pēdējos piecpadsmit sava darba mūža gadus bijusi Mežotnes pagasta pārvaldes labiekārtošanas strādniece, kā arī bija atbildīga par Dainai „Bērzu” kapiem Mežotnes pagastā.

Pagasta pārvaldes vadītājs Zigurds Kalējs stāsta, ka savā darbā Daina ir priekšzīmīga, atsaucīga, izpalīdzīga un teicami pārzina savu darbu. Uzticētais darbs vienmēr ir bijis teicami izdarīts, teritorija un kapela sakopta. Ir bijusi atsaucīga un zinoša darbiniece. Ārpus saviem amata pienākumiem bija uzņēmusies rūpi, par teritoriju, kas ir ārpus kapiem, lai arī tā vienmēr būtu sakopta.

Teicami pārzina „Bērzu” kapu apbedīto cilvēku atrašanās vietas, kas savu piederīgo meklētajiem bija liels izpalīgs to meklēšanā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andra Matuļenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas