Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Meža dienas Īslīcē


Meža dienas Īslīcē2017.10.02 Komentāri (0) Meža dienas Īslīcē

Septembra pēdējā nedēļa Īslīcē iesākusies ar projekta - Meža dienas 2017 “Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei” - noslēgumu.    

Meža dienās 2017 turpināta tradīcija, padarot Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem. Projektu konkursā, ko organizē biedrība “Latvijas Pašvaldību savienība”, tika gūts atbalsts 500 EUR.

Piedaloties šajā projektā jau otro gadu, pie Īslīces kultūras nama tika stādīti koki un veidots parks. Šogad parka teritorija tika papildināta ar 28 jauniem kociņiem – egli, liepām, kļavām un ozoliem.

Jau septembra sākumā, pieaicinot ainavu arhitekti Sanitu Behmani – Baibakovu, tika apskatīta teritorija pie Īslīces kultūras nama, modelēts apsaļumošanas plāns, Zaļenieku kokaudzētavā tika atlasīti koku stādi. Augot tie veidos dažādu augstumu, formu un krāsu salikumus, organiski iekļaujoties ainavā.

Koku stādīšanā piedalījās Īslīces vidusskolas 12.klases audzēkņi  un skolotājas Skaidrīte Bule un Dina Šnēberga. Jau nākošgad skolēnu ceļi vedīs tos tālākās mācību un dzīves gaitās, bet iestādītie koki tos vienmēr gaidīs, atgriežamies Īslīcē. Pirmsskolas piecgadīgie un sešgadīgie bērni kopā ar audzinātājām Ilzi Jasoni, Zandu Žeglovu, Inesi Dāboliņu, Ilgu Ukstiņu un Ivetu Kilbloku izstaigāja topošo parku un iepazinās ar dažādajiem kociņiem, mācoties atpazīt kļavas, liepas un ozolus.

Pasākumā aktīvi iesaistijās arī sabiedriskās organizācijas – biedrība “Rītausmu mani” un biedrība Īslīces sieviešu klubs “Rītausma”.  

Vēlos pateikt lielu paldies visiem – lieliem un maziem, kas iesaistījās mūsu topošā parka zaļās rotas veidošanā. Īpašs paldies vietējajam uzņēmumam SIA “Kvēle” un personīgi Ģirtam Karpovičam par tehnisko atbalstu.

Sandra Ķisele
Īslīces pagasta pārvaldes vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas