Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

„Mēs savam novadam" līdzfinansējums sniedz iespēju organizēt saliedēšanās pasākumu jauniešiem


„Mēs savam novadam2021.09.10 Komentāri (0) „Mēs savam novadam" līdzfinansējums sniedz iespēju organizēt saliedēšanās pasākumu jauniešiem

Ar Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējumu projektu konkursa „Mēs savam novadam” ietvaros, 24.augustā tika īstenots biedrības „Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija” Zemgales „Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs „AIRI vecākiem” projekts „Airējot uz priekšu”. Pasākumā piedalījās 15 drosmīgi ārpusģimenes aprūpē dzīvojoši jaunieši un viņu atbalsta ģimenes.

Nenobīstoties no mainīgajiem laikapstākļiem, pusaudži dienu sāka kopīgā laivu braucienā no Ceraukstes pagasta Mūsas ciemata līdz Mežotnes pagasta Ceplim, kas sniedza lielisku iespēju saliedēties un kopā pavadīt laiku pie dabas.

Mežotnes pagastā „Igo Mūzikas un mākslas centrā Ceplis” visus viesmīlīgi sagaidīja pats mūziķis Igo un Biedrības „Mākslas CEPLIS” vadītāja Gita Straustiņa. Bija iespēja ne tikai iepazīties ar mūzikas un mākslas centra tapšanas vēsturi, bet arī izveidot katram savu īpašo krūzīti. Gatavojot kopīgu maltīti un piedaloties dažādās saliedēšanās spēlēs, pilnveidojot prasmes darboties komandā un trenējot sociālās prasmes, laiks paskrēja nemanot.

Jau spēcīgas un saliedētas komandas ietvaros, vakars turpinājās, spēlējot spēles un piedaloties nopietnākās diskusijās pie ugunskura, turpat Ceplī.

No sirds priecājamies, ka jauniešiem un viņu atbalsta ģimenēm pēc ilgstošās izolācijas un ierobežojumiem bija iespēja satikties, stiprināt attiecības un pilnveidot dažādas prasmes, tādējādi esot gatavākiem jaunajam mācību gadam un jauniem izaicinājumiem.

  Gunita Timinska,
  Zemgales „Ārpusģimenes aprūpes atbalsta
  centrs „AIRI vecākiem”” vadītāja

  

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas