Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

"Mēmeles sports" ūdensmotosportisti startē pēdējās sacensībās sezonā


2021.09.28 Komentāri (0) "Mēmeles sports" ūdensmotosportisti startē pēdējās sacensībās sezonā

2021. gada ātrumlaivu sezona tika noslēgta Polijā, Rogozno, kur Mēmeles Sports braucēji piedalījās OSY400 Eiropas čempionātā, savukārt Laura Lakoviča startēja nacionālajā Polijas GT30 kausa izcīņā. Piedzīvojumiem bagātā sezona tika noslēgta ar vēl raibākām sacensībām. 

Eiropas čempionātā OSY400 klasē Niklāvam Rimecānam lieliska debija - izcīnīta 4.vieta savās pirmajās titulsacensībās. Mērķis bija sacensībās mēģināt iekļūt top 6. Tas izdevās ar lielisku uzviju, Niklāvam parādot lieliskas braukšanas prasmes ar mazām kļūdām, kas gan, iespējams, maksāja pjedestālu, tomēr gūtā pieredze ir lielākā balva. 

Niklāvs kvalificējās 3.vietā, pirmo braucienu noslēdzot uzreiz aiz līdera. Tehniskajā pārbaudē gan tika atklāts pārkāpums par motora augstumu, kas bija milimetrs. Otrajā braucienā, startējot no pēdējās vietas, ar lielisku startu mūsu braucējs spēja pakāpties uz piekto vietu. Trešajā braucienā - 3.vieta. Ceturtajā braucienā - 4.vieta. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komandai un treneriem ir liels prieks par Niklāva sniegumu. Viņš izdarīja krietni vairāk kā cerēts, demonstrējot lielisku stabilitāti visu sacensību garumā. Līdz ar to ir izvirzīti mērķi nākotnei - uzlabot esošo laivu, un atrodot finansiālu atbalstu, izmēģināt spēkus jau nākošajā hidropalnieru klasē.


Nacionālajā čempionāta ieskaitē GT30 klasē Laurai Lakovičai piedzīvojumu bagātas sacensības. Pēc pirmā brauciena - pirmā vieta. Viss noritēja kā ierasts, līdz 2.braucienā Laura piedzīvoja līdz šim smagāko avāriju karjerā - smagā iecirtienā apgāžoties taisnē uz starta viļņa. Laura stipri sasitās pati un bojāta tika arī laiva. Protams, mehāniķi izdarīja savu darbu un no rīta laiva bija gatava, tāpat kā Laura! Startējot no beigām, Laurai nebija problēmu izcīnīt trešo vietu posmā un otro vietu Polijas atklātā čempionāta kopvērtējumā! 
 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas