Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Meklē brīvprātīgos XVI Starptautiskajā masku tradīciju festivālā.


Meklē brīvprātīgos XVI Starptautiskajā masku tradīciju festivālā.2015.01.19 Komentāri (0) Meklē brīvprātīgos XVI Starptautiskajā masku tradīciju festivālā.

XVI Starptautiskais masku tradīciju festivāls norisināsies Vecumnieku novadā 2015.gadā no 13. līdz 15. februārim. Festivāla ietvaros ir paredzēta plaša un daudzveidīga masku grupu darbības programma ar koncertu un dažādām norisēm lauku sētās, masku izstādi, pētnieku vēstījumiem, ārvalstu viesu līdzdalību, Lielo masku gājienu un Meteņa dzīšanu ar festivāla noslēguma rituālu Vecumnieku estrādē. Festivālu ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu organizē Latvijas Folkloras biedrība, Vecumnieku novada dome un biedrība "Zemgales Mantojums". Festivāla organizēšanā savu atbalstu sniedz arī biedrība "Jaunatne smaidam" koordinējot brīvprātīgo piesaisti un sagatavošanu.

Biedrība "Jaunatne smaidam" aicina pieteikties interesentus, kas vēlētos būt brīvprātīgie XVI Starptautiskajā masku tradīciju festivālā. Meklējam 12 brīvprātīgos, kas festivāla norises dienās palīdzēs festivāla dalībniekiem nokļūt laicīgi paredzētajās aktivitāšu norises vietās, sniegs padomus brīvā laika aktivitātēm, kā arī būs atbalsts organizatoriskajos darbos.

http://ej.uz/9nwx

Brīvprātīgie dzīvos uz vietas festivāla norises vietā Vecumnieku vidusskolā. Gulēšana paredzēta guļammaisos uz grīdām klases telpā. Organizatori nodrošinās brīvprātīgo ēdināšanu. Meklējam brīvprātīgos bez vecuma ierobežojuma, būtiskākais ir vēlme un varēšana palīdzēt. Festivālā piedalīsies arī ārvalstu viesi, tādēļ vismaz trim no brīvprātīgajiem jābūt arī svešvalodu zināšanām sarunvalodas līmenī. Īpaši priecāsimies par brīvprātīgajiem ar krievu un lietuviešu valodas zināšanām.

Sīkāka informācija par brīvprātīgo pienākumiem un norisi: Biedrība "Jaunatne smaidam", Renārs Manuilovs, e-pasts: info@jaunatnesmaidam.lv(link sends e-mail), Mob.: 28663569.

Vairāk par festivālu meklē:
•         https://www.facebook.com/XVinternationalmasktraditionfestival?fref=ts
•         http://www.vecumnieki.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=5108&Itemid=1#.VLgJDSusVP0


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas