Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Meistarstāsti un meistarstiķi Bauskas Bērnu un jauniešu centrā


Meistarstāsti un meistarstiķi Bauskas Bērnu un jauniešu centrā2015.02.02 Komentāri (0) Meistarstāsti un meistarstiķi Bauskas Bērnu un jauniešu centrā

Sestdien, 31.janvārī Bauskas Bērnu un jauniešu centrā valdīja liela rosība. Tie bija mākslas un tehnikas radoši svētki.

 

Bauskas BJC Amatniecības un mākslas centrā „Bauskas skapis” notika tekstilmozaīku šūšanas meistardarbnīcas. Vairāk kā trīsdesmit interesentiem savu bagāto pieredzi un zināšanas  kviltinga tehnikā (no dažādas krāsas gabaliem sašūts audums) nodeva biedrības „Latvijas tekstilmozaīka” dalībnieces Gunta Skeltone un Ināra Dalbiņa. Tapa somiņas, penāļi, grāmatu vāki. Savukārt rotu māksliniece Ginta Zaumane vadīja meistarklasi tērpu aksesuāru darināšanā, demonstrējot arī pašas gatavotās greznās rotas.

Bauskas BJC 2.stāva zālē tajā pašā laikā viesi no Jelgavas BJC „Junda”, Rīgas Motormuzeja, Tehniskās jaunrades nama „Annas 2", Bērnu un jauniešu centra „Daugmale”, citi entuziasti, kā arī mūsu automodelisma pulciņa vadītājs Kristaps Asītis startēja izbraukuma sacensībās „Production 1124”. Tā ir lieliska pieredzes uzkrāšana tieši automodelisma pulciņu vadītājiem, kuri līdzīgi viņu audzēkņi ar pašu montētiem modeļiem izmēģina dažādas trases Latvijā. Šajā pasākumā katrs no septiņpadsmit dalībniekiem veica trīs braucienus, uzrādot atšķirīgus rezultātus, bet svarīgākais bija domu un viedokļu apmaiņa par šo tehniskās jaunrades virzienu. 

 

 Benita Svareniece
 Bauskas BJC direktore

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas