Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Mārtiņš Pļaviņš piedalās veselīgu našķu ziedošanā bērniem


Mārtiņš Pļaviņš piedalās veselīgu našķu ziedošanā bērniem2014.12.12 Komentāri (0) Mārtiņš Pļaviņš piedalās veselīgu našķu ziedošanā bērniem

Decembra sākumā volejbolists Mārtiņš Pļaviņš piedalījās labdarības akcijā, kuras laikā tika ziedoti veselīgi našķi SOS bērnu ciematiem. Ģimenēm Valmieras un Īslīces SOS bērnu ciematos, kā arī jauniešiem Jelgavas un Iecavas SOS jauniešu mājās, tiks nogādāti žāvēti augļi, rieksti, ievārījumi, dabīgie sīrupi un citi produkti, kas ir ne tikai gardi, bet arī bagāti ar ikdienā nepieciešamajām uzturvielām.

„Ēdienkartei jābūt sabalansētai, turklāt ne tikai tradicionālā izpratnē – svarīgi, lai produkti būtu gardi un saturētu vērtīgus vitamīnus un barības vielas. Varētu domāt, ka šāds uzturs ir svarīgs tikai sportistiem, lai gan patiesībā bērniem un jauniešiem tas ir vēl svarīgāks, jo ir vajadzīga enerģija, lai augtu, attīstītos un justos labi. Svarīgi jau no bērnības aicināt tam pievērst uzmanību un ar savu piemēru rādīt, cik svarīga loma ir uzturam,” saka Mārtiņš Pļaviņš.

Papildus labdarības akcijas laikā SOS bērnu ciemata iemītnieki un darbinieki izveidoja vairāk nekā 250 krāsainus rokas nospiedumu. Vispirms tie ceļos uz ASV, lai kopā ar citu valstu Nevalstisko organizāciju sagatavotajiem roku nospiedumiem, uzstādītu Ginesa rekordu, apkopojot vairāk nekā 30 tūkstošus nospiedumu no dažādām pasaules valstīm. Pēc tam Latvijas SOS bērnu ciemati saņems 1 eiro par katru izveidoto rokas nospiedumu no „Amway”. Arī Mārtiņš Pļaviņš piedalījās labdarības akcijā, izveidojot savu rokas nospiedumu.

Labdarības akcija tiek organizēta par godu Mārtiņa Pļaviņa atbalstītāju – „Amway” zīmola „Nutrilite” 80. gadadienai. Tās laikā notiek globāla mēroga akcija „Piecu spēks”, kura iestājas pret bērnu nepietiekamu uzturu visā pasaulē, no kura cieš vairāk nekā 3,1 milj. pasaules bērnu.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas