Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Maģiska ceturtdiena Bauskā: burvju triki un sapņu piepildījums


Maģiska ceturtdiena Bauskā: burvju triki un sapņu piepildījums2016.09.15 Komentāri (0) Maģiska ceturtdiena Bauskā: burvju triki un sapņu piepildījums

Šo ceturtdien, 15. septembrī, plkst. 16.00 t/c “Rimi Bauska” norisināsies projekta “Kāds ir Tavs sapnis?” pasākums, kura laikā piepildīs vairāku baušķenieku sapņus. Šo notikumu īpaši aizraujošu padarīs iluzionists Juris Gavrilovs, kurš klātesošos izklaidēs ar labu humoru un nepārspējamiem burvju trikiem, iesaistot gan lielus, gan mazus apmeklētājus. Pasākums ir bezmaksas, piedalīties aicināts ikviens interesents.

Juris Gavrilovs pasākuma apmeklētājiem demonstrēs ielu teātri tā labākajās tradīcijās. Kā mākslinieks pats stāsta, tas nozīmē “baudīt tikai pašus interesantākos, izklaidējošākos un tīrākos trikus, kuri cilvēkam tiešām liek aizdomāties un uzdot jautājumu: “Bet kā?”” Lai gan Juris sevi nesauc par burvi, tomēr bieži vien tieši tā viņš tiek apzīmēts, jo cilvēki nespēj atklāt trika noslēpumu. “Ilūzijas žanrs, ar kuru nodarbojos, ir pazīstams kā “close-up”. Tas atšķiras ar to, ka visi triki notiek skatītāju acu priekšā un pat rokās. Šis stils salīdzinājumā ar skatuves ilūzijām ir daudz personiskāks un interesantāks. Tā ir kā spēle, ko var spēlēt visi. Nepieciešams ir tikai spēles vadītājs. Tas vienmēr ir jautri un interesanti pavadīts laiks,” tā iluzionists Gavrilovs.

Kamēr skatītājus priecēs iluzionists, īpašu pārsteigumu saņems projekta “Kāds ir Tavs sapnis?” dalībnieces Regīna Polāne, Broņislava Žieda, Linda Krūmiņa, Ieva Poikāne, Ilze Klāviņa, Linda Platā, kā arī citi sapņotāji. Visi sapņotāji būs pasākuma īpašie viesi un saņems sen loloto sapņu piepildījumu – sākot no tādām sievišķīgām lietām kā kosmētika, stilīgs apģērbs, apavi un rotas līdz pat portatīvajam datoram.

Lai piepildītos atkal jauni sapņi, pasākuma gaitā vai līdz pat 1. novembrim savu sapni jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm un vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Kas zina, varbūt tieši Tavs sapnis piepildīsies jau oktobrī!

Sapņus palīdz īstenot veikali Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, JL Stila Idejas, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs.

Plašāk ar projekta noteikumiem iespējams iepazīties www.rimi.lv sadaļā Tirdzniecības centri.

Papildinformācija:

Evija Čukure

SIA Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja

Mob. tālr. 29805986

E-pasts: evija.cukure@rimibaltic.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas