Piektdiena, 30. Septembris, 2022. Elma, Elna, Menarda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Lūdz sargāt Ziemassvētku egli pilsētā


Lūdz sargāt Ziemassvētku egli pilsētā2015.11.30 Lūdz sargāt Ziemassvētku egli pilsētā

Ģimenisko, mierpilno un dvēselisko svētku gaidās vakar iedegta pirmā Adventes svecīte. Šīs nedēļas līdz Ziemassvētkiem ir radītas, lai analizētu gadā paveikto, pārdomātu dzīves vērtības, sniegtu palīdzīgu roku apkārtējiem un vienotos kopīgos, labos darbos. Šis ir labdarības un labsirdības laiks.

Lai tumšajā laikā baušķeniekus un viesus ikdienas gaitās pavadītu gaismas stars, Bauskas novada pašvaldība ir izgaismojusi pilsētas galvenās ielas un kopš pagājušās nedēļas sarūpējusi svētku egli. To plānots svinīgi atklāt ceturtdien, 3. decembrī, plkst. 16.00 Bauskas Rātslaukumā.

Lai lieliem un maziem nezustu svētku izjūta un lai, veroties egles zaros, acīs atmirdzētu krāšņie rotājumi un lampiņas, pašvaldība aicina izturēties saudzīgi pret pilsētas galveno egli. Tās mērķis ir svētkos vienot iedzīvotājus, priecēt acis un sildīt dvēseli. Tas nebūs iespējams, ja aizmirsīsim par Ziemassvētku galveno būtību.

Vakarnakt ir nozagta viena no Rātslaukumā uzstādītajām eglēm. Pašvaldība aicina vietējos iedzīvotājus sargāt šo Ziemassvētku simbolu. Ja redzat vandāļus vai nekrietnus ļaudis, ziņojiet policijai! Neatņemsim Bauskai svētkus un centīsimies tos nosargāt kopā! 


Citas ziņas